100 días para enamorarnos – nowa telenowela Telemundo


Telemundo zaczął promować w ten piątek swoją nową komedię romantyczną z udziałem Ericka Elíasa i Davida Chocarro wraz z premierą trzech zwiastunów.


Dwie dobre przyjaciółki, Constanza i Remedios, po 20 latach małżeństwa postanawiają oddzielić się od swoich mężów. To początek 100 días para enamorarnos , nowej komedii romantycznej Telemundo, która niedługo wyląduje w czasie największej oglądalności, w której wystąpią Erick Elías , Mariana Treviño , David Chocarro i Ilse Salas .

Hiszpańskojęzyczna sieć zaczęła promować w premierę serii wraz z premierą trzech zwiastunów, w których można poczuć smak tej nowej serii, która została nagrana zeszłego roku w Miami i słowami od Marcos Santana , prezes Telemundo Studios Global, „ma uniwersalne historie opowiadane przez bohaterów, z którymi możemy zidentyfikować w sposób, który będzie bawić się cała rodzina.”


<iframe src='//players.brightcove.net/958536773/default_default/index.html?videoId=6132552426001' allowfullscreen frameborder=0></iframe>

W każdym zwiastunie przedstawiamy sytuację innej pary , w której wspólnym mianownikiem jest konflikt


<iframe src='//players.brightcove.net/958536773/default_default/index.html?videoId=6132557008001' allowfullscreen frameborder=0></iframe>

„Problemy z komunikacją? Nieunikniony kryzys, jakie będzie rozwiązanie? ”Mówi głos w jednym z tych zwiastunów, w których pojawiają się Erick Elías i Ilse Salas.


<iframe src='//players.brightcove.net/958536773/default_default/index.html?videoId=6132557124001' allowfullscreen frameborder=0></iframe>

100 días para enamorarnos  opowiada historię dwójki dobrych przyjaciół, Constanzy Franco (Salas), odnoszącego sukcesy i wyrafinowanej prawniczki, matki i żony; oraz Remedios Rivery (Treviño), kochającej matki i żony, która w przeciwieństwie do swojej przyjaciółki jest wolnym duchem, która nie utrzymuje porządku w życiu.

Po 20 latach małżeństwa obie postanawiają rozwieść się ze swoimi mężami.

W serii występują również m.in. Humberto Zurita , Hector Suárez Gomís , Sylvia Sáenz , Sofía Lama , Andrés Almeida , Manuel Balbi , Lucas Velázquez i Daniela Bascopé .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *