To było emocjonalne spotkanie Letici Calderón z aktorami telenoweli Esmeralda !


Bohaterka udanej meksykańskiej opowieści podzieliła się swoim spotkaniem ze swoimi towarzyszami, niezapomnianymi Melesio i Domingą.


Pod koniec lat 90. Esmeralda pojawiła się w telewizji , , w której wystąpili Leticia Calderón i Fernando Colunga . Oparta na niezapomnianej historii Topacio , kubańskiej pisarki Delii Fiallo , znów stała się międzynarodowym sukcesem ze względu na delikatność fabuły.

Jej bohaterka, , to biedna i niewidoma młoda kobieta o smutnej przeszłości. Jej nieoczekiwane spotkanie z przystojnym José Armando, granym przez Colungę, kończy się pięknym związkiem miłosnym, który, jak wszystkie , ma swoje wzloty i upadki, dopóki nie wygra.

Ponad dwie dekady później Leticia przekazała nam poprzez swoje sieci społecznościowe cudowne spotkanie z dwoma najbardziej wyjątkowymi partnerami obsady, Raquel Olmedo i Ignacio Lópezem , a raczej drogimi, Domingą i Melesio.


View this post on Instagram

Otra vez juntos. Dominga, Melesio y Esmeralda!

A post shared by LetyCa (@letyca77) on


Obie postacie dbały, rozpieszczały i kochały bezradną młodą kobietę od dziecka. Uczyły ją wszystkiego, co wiedzą o wsi i życiu, a ich związek jest jednym z najpiękniejszych elementów tej telenoweli, której lata później zrobiono pod tytułem  Sin tu mirada.  .


View this post on Instagram

Si él supiera cuánto lo quiero… Si, lo sabe?

A post shared by LetyCa (@letyca77) on


„Gdyby wiedział, jak bardzo go kocham … On to wie”, napisała rozbawiona i czuła na tym pięknym obrazie. To wspomnienia cudownego etapu, w którym Leticia była jedną z gwiazd twarzy Televisy. Fani zareagowali wieloma fajnymi komentarzami, gdy zobaczyli ten nostalgiczny moment.„Trzech niezwykłych ów. Nienaganna trajektoria. Nasza tak droga . Cóż za piękny obraz, „Wielka Trójka”, „Lubiłem ich oglądać w , widziałem to z moją matką”, piszą niektóre komentarze

Udostępnij
Sprawdź także  Wydają pierwszy zwiastun telenoweli 'Cabo', nowej wersji 'Sortilegio' 

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź