Tak brzmi ‚Universo’ piosenka Blasa Canto na Eurowizję 2020


TVE przedstawia utwór, który piosenkarz będzie wykonywał 16 maja w Rotterdamie


Nadszedł ten dzień. Po kilku tygodniach oczekiwania TVE podzieliło się ze światem najlepiej strzeżoną tajemnicą kandydatury Hiszpanii na festiwal Eurowizji w 2020 roku : piosenką, której będzie bronił Blas Canto 16 maja w konkursie muzyki popularnej, który w tym roku odbędzie się w Rotterdamie (Holandia).

Temat nosi tytuł Universo  i jest w całości w języku hiszpańskim, która rośnie i rośnie, aż osiągniemy najbardziej epicki punkt kulminacyjny, jaki pamiętamy z ostatnich nominacji Hiszpanii. Artysta wybrał piosenkę, która ma swoją esencję, ale w której wygląda jeszcze głośniej, dochodząc do ostatecznego gorgoritu, który mógłby być tym, co zrobi różnicę w 65. edycji Festiwalu.

W ten sposób są już dwa najważniejsze elementy hiszpańskiej reprezentacji , którą wyślą na Eurowizję 2020: artystę i piosenkę, którą wykona. Ale uwaga, ponieważ telewizja publiczna udostępniła również klip wideo Universo.Teraz, aby dokończyć kandydaturę, wystarczy dobrać kostiumy, które będzie nosić Blas podczas wielkiego finału festiwalu, a co ważniejsze, inscenizację, którą będzie budować, aby w pełni wykorzystać tandem, który już tworzą Blas Canto i Universo.

Należy pamiętać, że RTVE wewnętrznie mianował Blas Cantó w październiku ubiegłego roku na przedstawiciela Hiszpanii w Eurowizji 2020. Murciański artysta jest jednym z najwybitniejszych fenomenów muzycznych tego kraju w ostatnich latach, zarówno w grupach, kiedy był częścią odnoszącego sukcesy zespół Auryn , jak teraz solowo.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *