shakira fot. Instagram

Shakira o przesłaniu, jaki zawrze w występie na Super Bowl


Kolumbijska piosenkarka będzie „w pełnej krasie”


3 lutego wszyscy będą oglądać jeden z ów roku: Shakiry Jennifer Lopez w przerwie w Super Bowl . We wrześniu ubiegłego roku wiele osób świętowało, że po raz pierwszy w historii dwie kobiety z Ameryki Łacińskiej będą głównymi bohaterkami widowiska (widzianego przez ponad sto milionów ludzi). , który odbędzie się na Hard Rock Stadium w Miami, potrwa około piętnastu minut i na pewno będzie jednym z muzycznych momentów roku.

W ten weekend opowiedziała o programie, który przygotowuje na tę okazję, w 60 minutes  od amerykańskiego kanału CBS. „ Zobaczysz mnie w całej okazałości, co oznacza, że ​​będę zestresowana” – powiedziała wykonawczyni Waka Waka . „Było to na mojej liście rzeczy do zrobienia, więc 3 lutego będę mogła ją skreślić” – kontynuowała.

Ponadto podczas wywiadu programowego mówił o przesłaniu, które chce wysłać swoim występem: „Myślę, że przesłanie, które chcę przekazać w swoim występie, brzmi „ spójrz, jestem kobietą i jestem latynoską ”. Dotarcie do miejsca, w którym jestem, nie było dla mnie łatwe.  na jest dowodem na to, że wszystko jest możliwe. Że marzenia dziewczyny z Barranquilli () mogą się spełnić. Będę tam, dając z siebie wszystko ”.

Z pewnością występ Shakiry nie pozostawi nikogo obojętnym i będzie taki jak mówi Kolumbijka w wywiadzie, a jest ona bardzo perfekcjonistką:

„Mogę być bardzo surowa wobec siebie, chcąc, aby wszystko było w stu procentach idealne. Wiem, że doskonałość nie istnieje, ale jest to lekcja, której jeszcze się nie nauczyłam. Gdyby to było dla mnie, nie organizowałbym żadnego z moich show. ”

Bez wątpienia Shakira stworzy historię 3 lutego z

Udostępnij

Zostaw odpowiedź