salma hayek fot. imdb

Salma Hayek będzie produkować serial o Evie Perón


Urugwajska będzie odpowiedzialna za wcielenie się w życie byłej pierwszej damy Argentyny


Na podstawie powieści pisarza Tomása Eloy Martíneza „Santa Evita” Meksykańska Salma Hayek będzie producentem wykonawczym nowej serii o przywództwie politycznym i byłej pierwszej damie Argentyny, Evy Perón , w której wystąpią aktorzy: Natalia Oreiro i Ernesto Alterio.

Nowa seria, która ukaże się w 2021 r., opowie w siedmiu odcinkach historię po śmierci Evity Perón , której ciało czekało trzy lata na pochowanie oraz budowie pomnika, który nigdy się nie zmaterializował. Santa Evita to historia ciała bez grobu i legendy, która się wokół niego narodziła.

Będzie także kierowała reżyserami: Rodrigo Garcíą i Alejandro Maci , innymi aktorami, którzy dołączą do obsady, są Argentyńczycy Darío Grandinetti, który wcieli się w rolę Juana Domingo Peróna; Diego Velázquez, który będzie dziennikarzem; oraz Hiszpan Francesc Orella, który zagra Dr. Pedro Ara.

Meksykanka Hayek powtórzy się jako producent wykonawczy w nowym miniserialu po pracy nad odnoszącym sukcesy Monarca , platformy Netflix , ponieważ ma już doświadczenie w produkcji takich treści, jak Ugly Betty i Frida, w której również zagrała.

„Santa Evita” jest wspierana przez ten sam dom produkcyjny, który stał za innymi tytułami biograficznymi, takimi jak „El secreto de Selena”, „El César” i „Hasta que te conocí” .  trafi na ekrany Ameryki Łacińskiej w 2021 roku.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź