Rosalia wystąpi na gali Grammy


Hiszpańska piosenkarka, oprócz tego będzie walczyć o nagrodę dla najlepszej nowej artyski


Hiszpańska Rosalia i kubańsko-amerykańska Camila Cabello wystąpią podczas kolejnej gali rozdania nagród Grammy, podczas której obie będą nominowane obok artystów takich jak Ariana Grande, Taylor Swift , Billie Eilish , Jonas Brothers i Lana del Rey.

Akademia ogłosiła w środę artystów, którzy wystąpią na gali 26 stycznia, w tym także Juanesa, który weźmie udział w hołdzie dla Prince’a, Demi Lovato, Gwen Stefani, Aerosmith, HER, Lizzo i Tylera The Creator .

Rosalia , oprócz występu, będzie rywalizować o Grammy na najlepszą nową artystkę, w której zmierzy się z Black Pumas, Billie Eilish, Lil Nas X, Lizzo, Maggie Rogers, Tank And The Bangas i YolaPiosenkarka, która zdobyła już nagrodę za album roku w latynoskim wydaniu Grammy, ma drugą nominację do najlepszego latynoskiego albumu rockowego, urban lub alternatywnego dla jej doceniane „ El mal quere ”.

Cabello będzie na tej samej scenie, na której była odpowiedzialna za otwarcie ceremonii w zeszłym roku występem, w którym uhonorowała swoje latynoskie korzenie i towarzyszyła Ricky Martinowi.

Amerykanka kubańskiego pochodzenia jest nominowany w tym roku wraz z Shawnem Mendesem za najlepszy duet popowy do „Miss”.


przez GIPHY


Wczoraj Demi Lovato ogłosiła, że ​​wystąpi również na ceremonii, która będzie jego pierwszym poważnym występem od przedawkowania, którego doznała latem 2018 r.

Podczas 62. edycji Grammy po raz drugi z rzędu piosenkarka Alicia Keys zostanie mistrzem ceremonii.

Na liście nominowanych do Grammy prowadzi Lizzo z ośmioma nominacjami, a następnie Billie Eilish i Lil Nas X, którzy mają sześć nominacji na głowę.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *