Jacky Bracamontes powraca do Telemundo


Meksykańska aktorka i prowadząca potwierdziła, że ​​po zakończeniu swojego udziału w nowym sezonie La Voz zagra w serii sieci .


Nie można jeszcze wiele powiedzieć, ale faktem jest, że Jacky Bracamontes powróci w tym roku do swojego nowego domu, Telemundo. Zostało to potwierdzone przez meksykańską aktorkę i prezenterkę podczas niedawnego spotkania z mediami w Meksyku.

„Inne projekty oprócz La Voz […] Idzie to [odnosząc się do jego powrotu do aktorstwa], ale wciąż nie pozwalają mi powiedzieć” – wspomniała niezapomniana bohaterka udanych telenoweli, takich jak   Las tontas no van al cielo ( Idiotki nie idą do nieba ) i Sortilegio (Zaklęta miłość)  w oświadczeniach zebranych przez reporterkę Eden Dorantes.


Jacqueline Bracamontes, wygląd, uroda, latynoskie nagrody muzyczne
Jacky Bracamontes.

Chociaż nie wolno opowiadać szczegółów na temat projektu, charyzmatyczna prowadząca wykluczyła, że zobaczymy ją w historii akcji takiej jak ta, którą zwykle robiła.

„Bardzo bym chciał, ale nie będzie tego raczej” – powiedziała.

„Ale chciałabym może później. I nie mogę ci nic więcej powiedzieć” – dodała.

Przypomnijmy sobie, że ostatni raz Jacky wystąpił w projekcie telewizyjnym w 2017 r., kiedy krótko wzięła udział w telenoweli Televisa  El bienamado  .

Na razie Bracamontes wraca w tę niedzielę na ekrany Telemundo jako prezenterka nowego sezonu La Voz, w którym powtarzają się jako trenerzy muzyczni gwiazdy: Luis Fonsi , Alejandra Guzmán , Carlos Vives i Wisin .


Alejandra Guzmán, Wisin, Carlos Vives i Luis Fonsi powracają jako trenerzy w nowym sezonie „La Voz”
Czterech trenerów La Voz.

„Trenerzy są spektakularni. Moją ulubioną częścią są zawsze przesłuchania, ponieważ oczywiście zaczynamy, a walka między trenerami jest pełna,… – powiedziała podekscytowana.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *