J Balvin opowiada swoją historię życia w formie podcastu


„Made in Medellín” to nazwa nowego projektu piosenkarza na platformie Spotify


Z przesłaniem o samodoskonaleniu J Balvin opowiada swoją historię życia i wzrost sławy w reggaeton w podcaście Spotify .

W bardzo intymny sposób Kolumbijczyk opowiada swoje życie, ponieważ marzył o byciu piosenkarzem, a jego emocjonalna historia odkrywa wiele skarbów.

„ Made in Medellín ” to nazwa nowego projektu reggaetonero na cyfrowej platformie muzycznej, który miał swoją premierę 23 stycznia i oczekuje, że tysiące użytkowników posłucha i zainspiruje się dzięki temu do dalszych działań i walki o swoje marzenia

„Marzenia są powodem. Powodem, dla którego się budzę. A piękno snów polega na tym, że są nieskończone. Są marzenia zawodowe, ale nie wszystko trzeba profesjonalnie oceniać, musisz znaleźć równowagę. Moje marzenie o posiadaniu rodziny, posiadaniu dwójki dzieci, być bardzo zaawansowanym duchowo, móc być nauczycielem dla wielu ludzi, ponieważ miałem w życiu nauczycieli, którzy kierowali mną w tak wielu sprawach. Chciałbym zwrócić do wszechświata to samo, co mi dał i wiele więcej ” jest przykładem tego, co mówi J Balvin

Opowieściom towarzyszą również głosy jego rodziny i przyjaciół, którzy towarzyszyli mu od czasów dzieciństwa, podobnie jak jego przyjaciel Andrés López, który pamięta piosenkarza jako kogoś bardzo intensywnego.


„Made in Medellín” można usłyszeć za pośrednictwem Spotify. INSTAGRAM / @jbalvin

„Były inne czasy. José był szaleńcem, cała jego młodość zawsze była naznaczona najbardziej intensywnym działaniem, jakie zostało zaproponowane (…). W ’99 roku dano mu kapsel do muzyki miejskiej i zobacz to w co poszedł (sic) „.

Nie po raz pierwszy piosenkarz wyraża swoje uczucia wszystkim swoim fanom, gdy podczas ostatniego Flow Festa, który odbył się w Mexico City José Álvaro Osorio Balvín, jak brzmi jego pełne imię, odsłonił ciężką bitwę jaką stoczył przeciw depresji i lękowi w ciągu 34 lat, tylko w swoim podcaście mówi głębiej na ten temat.

Istnieje sześć odcinków, które składają się na historię artysty, który obecnie promuje swój nowy singiel „Purple”, który można również usłyszeć na platformie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *