Gwiazda ‚Kiedy sie zakocham…; w ‚La mexicana y el güero’


Silvia Navarro i Juan Soler o krok od zagrania w nowej telenoweli Televisa


Silvia Navarro może wkrótce wrócić do telenoweli. Meksykańska aktorka negocjuje z Televisą ,aby zagrać w La mexicana y el güero , nowym melodramacie meksykańskiej sieci telewizyjnej prowadzonym przez Nicandro Díaza .

„Prowadzimy bardzo zaawansowane rozmowy, rozmawiamy z Silvią Navarro dla bohaterki, która jest czarnym charakterem” – powiedział niedawno producent odnoszących sukcesy telenowel, takich jak  Amores verdaderos (Prawdziwe uczucie) i Destilando amor ( Miłość jak tequila )  dla programów Televisy.


silvia-navarro-3.jpg
Silvia Navarro

Jeśli jej udział w tej nowej historii zostanie potwierdzony, bohaterka telenowel takich jak  Mañana es para siempre i Mi corazón es tuyo , może ponownie podzielić się ekranem z argentyńskim aktorem Juanem Soler , który był jej partnerem kilka lat temu w telenoweli, Kiedy się zakocham .

„Jesteśmy obecnie w trakcie negocjacji z Juanem Solerem, ale nie jest jeszcze to sprawa zamknięta”, powiedział Nicandro zapytany o to, kto może poprowadzić jego nowy melodramat.


juan-soler.jpg
Juan Soler

La mexicana y el güero  opowiedzą historię amerykańskiego mężczyzny, który pojedzie do Meksyku w poszukiwaniu swojej biologicznej rodziny po tym, jak przybrana matka informuje go o tym na łożu śmierci.

„Potem przyjeżdża do Meksyku, by poszukać swojej rodziny, a tutaj jest wielki czarny charakter, którym może być Silvia”, powiedział Nicandro, który w 2018 roku wyprodukował operę mydlaną Hijas de la luna .


silvia-navarro-y-juan-soler.jpg
Silvia Navarro i Juan Soler w Cuando me enamoro

Co ciekawe, zarówno Navarro, jak i Soler nie biorą udziału w telenowelach od 2018 roku – po raz ostatni widzieliśmy Silvię w  Caer en tentación  i Juana w Me declaro culpable, obie produkcje są Televisy – więc ta seria, która wkrótce rozpocznie nagrywanie w Meksyku oznaczałoby jego oczekiwany powrót na fora nagraniowe Televisa San Ángel.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *