Domniemana lista piosenek JLo i Shakiry na Super Bowl


Prawdziwa czy „fałszywa”?


Świat sportu i muzyki z niecierpliwością oczekuje największej imprezy sportowej roku w Stanach Zjednoczonych: Super Bowl . I czeka nas nie lada gratka dla fanów, występ   Jennifer Lopez i Shakiry , dwóch latynoskich div .

Obie artystki milczały przez ostatnie kilka miesięcy, nie dając wglądu, co przygotowują na wydarzenie, i po prostu podkreślały ciężką pracę, którą wykonują. Jednak sieci „rozpaliły się” na obecność listy z przypuszczalnymi piosenkami, które dwie latynoskie diwy zinterpretowałyby w Super Bowl . Czy Tweet wydany przez dziennikarza muzycznego z Miami jest fałszywy?

Bez wątpienia, bo jeśli to prawda, najbardziej zaskakuje obecność takich piosenek jak Booty od Jlo , a także niektórych, które wymagają na scenie innych artystów, takich jak Pitbull , Wyclef Jean lub Beyoncé .Jakby tego było mało, kolejnym z najczęściej komentowanych aspektów jest brak jakiejkolwiek interpretacji jako jedność (obie divy razem), a także rozczarowanie brakiem jakiegokolwiek utworu w języku hiszpańskim. To właśnie o tym najwięcej dyskutowano w ostatnich miesiącach jako symbol wzmocnienia Latynosów w tak wielkiej imprezie, która nabiera siły, gdy odbywa się w Miami, gdzie większość jego mieszkańców pochodzi z Ameryki Łacińskiej. Co myślisz, lista jest prawdziwa czy fałszywa ?

Wiemy, że zarówno JLo, jak i Shakira dokładnie trenują, aby być w pełni sprawnym w następną niedzielę, więc jeśli dodamy to do długiej trajektorii tańca, którą oboje mają w swoich życiorysach, program zapowiada się szalony Będziemy musieli poczekać do niedzieli, 2 lutego (ranek 3 lutego u nas), aby cieszyć się wydarzeniem o światowym znaczeniu, w którym spotkali się tacy artyści jak Lady Gaga , The Rolling Stones , Madonna i LMFAO . , Coldplay , Maroon 5 , w tym legendy muzyki takie jak Prince czy Michael Jackson .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *