Christopher Uckermann ujawnia szczegóły zjazdu RBD: czyj to był pomysł?


Spotkanie odbyło się pod koniec zeszłego roku, ale dopiero teraz ujawniły się szczegóły emocjonalnego spotkania Anahi, Alfonsa Herrery, Dulce Marii i reszty


Publikacja zdjęcia oczekiwanego spotkania sześciu byłych członków grupy muzycznej RBD pod koniec ubiegłego roku całkowicie zrewolucjonizowała sieci społecznościowe. Ale jak przebiegło spotkanie Anahi , Alfonsa Herrery Dulce Marii i reszty? Kto zrobił pierwszy krok? Christopher Uckermann , niezapomniany Diego Bustamante z udanej telenoweli młodzieżowej Rebelde , ujawnił szczegóły tego emocjonalnego spotkania w ostatnim wywiadzie dla programu radiowego Yordi na Exa.

„Prawda jest taka, że ​​nie widzieliśmy się od 11 lub 12 lat i stało się to ważne. Nie zrobiliśmy tego, ponieważ ludzie mieli o tym rozmawiać, co jeśli nastąpi zjazd. Nie, nie chcemy robić tego hałasu w naszych osobistych karierach, ale powiedzieliśmy, że czas się zobaczyć. W rzeczywistości Poncho rozmawiał z nami wszystkimi i powiedział „chodźcie, zjedzmy obiad, porozmawiajmy”. Potem powiedzieliśmy: „Będziemy plotkować tak jak ty, bez żadnych oczekiwań”, 33-letni meksykański aktor podzielił się, ujawniając, że to Alfonso Herrera zrobił pierwszy krok, aby mogło nastąpić oczekiwane spotkanie.


Rebelde

Jak opisał w exRBD, „była to bardzo emocjonująca kolacja”, podczas której dużo rozmawiali i byli w stanie spotkać się z innej perspektywy z dojrzałością tych lat.

„W rzeczywistości dużo plotkowaliśmy. To był bardzo emocjonalny obiad, poznawanie się z innej perspektywy, ponieważ w szaleństwie znaliśmy się, ale teraz w dojrzałości czasu, tego czego wszyscy się nauczyliśmy, co już wam spędziliśmy ze swoimi rodzinami, wyszło że wszyscy dorośliśmy, ewoluowaliśmy – wyjaśnił Uckermann.


gettyimages-8600463081.jpg
Christopher Uckermann

Ale czy była łza?

„Łzy jako takie były, coś takiego nie jest zbyt dramatyczne, ale było to coś bardzo miłego. Nawet wspominając o tym podczas kolacji, myślę, że życie połączyło nas w czymś tak wielkim ”- odpowiedział.


Maite Perroni

Tajne spotkanie

Tajemnica, z jaką sześciu byłych członków RBD przeprowadziło spotkanie, była taka, że ​​nawet twórca i producent RBD, Pedro Damián , nie dowiedział się, że planują się spotkać.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *