‚Canciones y recuerdos’ Elísabet Benavent będzie w Netflix


I przekazuje komunikat o premierze serialu „ En los zapatos de Valeria ”


Elísabet Benavent  będzie miała świetny rok i istnieją dowody, które potwierdzają to. Kolejna jej książka, Un cuento perfecto trafi do sprzedaży w 20 lutego.

Ale jest coś więcej. Coraz więcej osób czeka na premierę adaptacji jako serii jej pierwszej sagi  En los zapatos de Valeria  . Wiemy, że zaczęły się już zdjęcia, że w obsadzie nastąpiła pewna zmiana. Ale niewiele więcej. I wygląda na to, że fani są niecierpliwi z powodu braku wiadomości.

„ Nadal nie wiemy, kiedy serial zostanie wydany w serwisie Netflix . Jak tylko to poznamy, ogłosimy to wszem i wobec, ale nalegam, wciąż tego nie wiemy❤️ ”, napisała w swoich sieciach. Czas więc czekać.

Autorka jest teraz na wakacjach, ciesząc się miejscem tak niebiańskim jak Malediwy i świadoma, że ​​ten rok będzie dla niej ważny.„To pierwszy rok mojego życia, w którym nie boję się moich celów. Nie boję się ich spotkać. Co pozostanie na drodze, na drodze pozostanie, ale … i co zostało osiągnięte też pozostanie? Mam wrażenie, że będzie to najważniejszy rok mojego życia na poziomie zawodowym, który mnie przeraża i ekscytuje w równych częściach . Co chcesz by powiedzieć ci więcej?  ”- napisała.

A wśród tych projektów jest nowa adaptacja jednego z jej dzieł. Wygląda na to, że Netflix znalazł w swojej pracy rafę inspiracji i już podpisał z nią umowę na produkcję filmu, który zbierze historię Canciones y recuerdosFuimos canciones i Seremos recuerdos.

Historia, która gromadzi doświadczenia Macareny , Jimeny i Adriany , trzech przyjaciółek o bardzo różnych doświadczeniach, ale zjednoczonych więzami między nimi. Miłość, złudzenia, rozczarowania, lęki i dobry zbiór uczuć oraz wrażeń, które są częścią życia każdego z nas.Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *