Bioseria o Glorii Trevi nie zostanie ocenzurowana: Carla Estrada


Producentka uważa, że ​​nadszedł czas, aby zabrać głos o piosenkarce i autorce tekstów


Bioseria zainspirowana meksykańską piosenkarką Glorią Trevi nie zostanie ocenzurowana, powiedziała producentka Carla Estrada, chociaż nadal nie ma określonej daty rozpoczęcia projektu.

„Jest to proces, który zajmuje trochę czasu, ale rozmawialiśmy. Spotkamy się, aby porozmawiać, nagrać i zobaczyć, z kim będziemy rozmawiać. Nadal nie mamy konkretnej daty”, powiedziała postać, która już zrobiła biografie dla małego ekranu o Silvii Pinal i Joan Sebastian.

Tak jak niezliczone sukcesy regiomontana Gloria Trevi omawia się na poziomie muzycznym, istnieją również mroczne fragmenty w jej życiu, na przykład kiedy była uwięziona przez ponad cztery lata oskarżona o porwanie, korupcję, znęcanie się i gwałt na nieletnich w sprawie Kariny Yapor .

„Nie sądzę, by istniała cenzura, będzie to, co Gloria mówi nam i ludziom, z którymi możemy przeprowadzić wywiad. Tak wiele zostało o niej powiedziane, tak wielu ludzi, że nagle mówisz:„ Cóż, twoja kolej. Byłoby interesujące usłyszeć inny punkt widzenia ”- powiedział. .

Carla Estrada, która odniosła sukcesy takie jak Quinceañera i El privilegio de amar (Cristina), uważa, że bioseria będzie bardzo kontrowersyjne ze względu na sławę otaczającą autorki „El favor de la soledad” y „El recuento de los daños” .

„Będą tacy, którzy będą przychylni, a inni przeciw, ale takie jest życie, takie właśnie jest. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że z mojej strony jestem przyzwyczajony dawać sto procent plus jeden” – podsumowała.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *