“Tres promesas” od Lesslie Polinesia


YouTuberka spełnia swoje marzenie dzięki publikacji swojej pierwszej powieści, w której trójka młodych ludzi odkryje swoje przeznaczenie


YouTuberka Lesslie Polinesia znalazła nowy sposób na dotarcie do odbiorców: poprzez pisanie. Wpływowa autorka przedstawia swoją powieść „Trzy obietnice” na Międzynarodowych Targach Książki w Guadalajara (FIL) , w których „ Lily ”, „Pablo” i „Ana” są głównymi bohaterami , trzema istotami, które łączą się ze swoją przeszłością.

W wywiadzie dzieli się radością, która sprawia, że ​​książka zmieniła się z marzenia w rzeczywistość i może dzielić się nią ze swoimi fanami. „Miałem ten sen, odkąd byłem mała, zawsze lubiłam pisać i wyobrażać sobie historie miłosne w mojej głowie i oglądać dziś (fizycznie) historię, którą stworzyłem z wielką miłością, to dla mnie naprawdę sen”.

Lesslie podkreśla, że ​​proces tworzenia tej powieści był dość długi, ale bardzo satysfakcjonujący: „Najtrudniejszą rzeczą było podjęcie decyzji o utworzeniu historii, ponieważ wielu z nas ją sobie wyobraża i pisze, ale opracowuje w sposób namacalny, w którym daje się życie bohaterom, a to bardzo trudne i naprawdę był to proces, w którym nauczyłam się wielu rzeczy i jestem bardzo dumna ze wszystkich ludzi, którzy brali w tym udział. ”

Proces twórczy polegał na wyobrażeniu sobie historii, wypracowaniu kulminacji i znalezieniu rezultatu. „Zaczęłam pracować nad filarami każdej postaci i jej wartości, co jest częścią najtrudniejszą”, jednak dla niej najbardziej skomplikowany był koniec, „ponieważ uważam, że nie ma końca idealnego, więc kiedy to zaczęłam powieść, zdałam sobie sprawę, że mam więcej życia, więc starałam się, aby trwało to znacznie dłużej i opowiedziałam drugą historię. ”

„Trzy obietnice” opowiedziano z dwóch perspektyw, z „Pablo” i „Lily”. „Ana”, powiedzmy, jest wielką miłością „Pablo”, ale kiedy dorastasz i poznajesz więcej ludzi, zdajesz sobie sprawę, że jest ich więcej (więzi), więc w tym momencie wpisz „Lily” i zacznij. Między tymi trzema bohaterami są mieszane uczucia, ale życie jest takie jakie jest, nigdy nie oczekujesz, co będzie dalej. ” Uważa zatem, że ta fikcja zawiera elementy, które pozwolą widzom identyfikować się zarówno z historią, jak i bohaterami.

Jeśli chodzi o proces ilustrowania i narzędzia do projektowania książki, youtuberka, która była świadoma całego projektu, podkreśla: „Była to jedna z części, które najbardziej mi się podobały, pracując nad projektem książki, kiedy powiedzieli mi, że mam pracować nad okładką, była to jedna z rzeczy, które najbardziej mnie poruszyły, ponieważ miałam obraz w głowie, a uchwycenie go i przekazanie (twórcom) było czymś naprawdę niesamowitym, pracowaliśmy z bardzo utalentowanymi ludźmi ”. Wybrała kolory i oczywiście różowy dominuje ton, kolor, który najbardziej lubi.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *