Szukają nowej wersji ‚El privilegio de amar’ (Cristina)

Casting do wyboru bohaterów nowej wersji przebojowej telenoweli już się rozpoczął.


Meksykańska producentka, Carla Estrada i rozpoczęła poszukiwania bohaterów nowej wersji El privilegio de amar, odnoszącej sukcesy telenoweli, w której zagrała Adela Noriega i René Strickler w 1998 roku i jest obecnie prowadzone w formacie skróconym jako część  Fábrica de sueños. To ambitny projekt fabularny Televisy, który aktualizuje niektóre z najbardziej udanych melodramatów ostatnich dziesięcioleci w serialach dramatycznych w formatach nie większych niż 30 rozdziałów o najwyższych standardach produkcji.


el-privilegio-de-amar.jpg
Cristina (1998).

Pierwszy casting odbył się w ubiegłym tygodniu w obiektach Televisy w San Ángel i, jak zapowiedział dziennikarz Alex Kaffie za pośrednictwem sieci społecznościowych, udział wzięli znani bohaterowie telenowel, w tym Gabriel Soto , który obecnie nagrywa w Meksyku udaną komedia romantyczną Televisy, Lucero Ernesto Laguardią .

„Na przesłuchaniu pojawili się Lucero, Ernesto Laguardia, Gabriel Soto i Carlos Ferro. W wyborze obsady wzięła udział producentka Carla Estrada ”- relacjonowała Kaffie za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie.Gdyby w końcu został w projekcie, nowa wersja  El privilegio de amar oznaczałaby oczekiwany powrót Lucero do telenoweli, odkąd ostatni raz poprowadziła melodramat w 2012 roku, kiedy grała Helenę Moreno w Por ella soy Eva .

Nowa wersja Cristiny będzie się teraz obracać wokół Mariany, młodej kobiety, która dorasta wśród luksusów w Dolinie Guadalupe, aż po śmierci ojca macocha ją wyrzuci.

Mariana przekracza granicę w La Beast i jest witana przez księdza, który wspiera migrantów i pomaga jej osiedlić się z rodziną we wschodniej części Los Angeles.

Tam poznaje kobieciarza Luisa Alberto, ale miłość go przemienia. Mają syna i ktoś go porywa, co sprawia, że ​​Mariana poświęca swoje życie wsparciu migrujących dzieci.
Po kilku latach macocha wraca, by zemścić się na Marianie, manipulując straconym synem, aby włamać się do jej domu i zabić ją.

Oprócz Cristiny, Televisa wyda w przyszłym roku kolejne dwie nowe wersje udanych melodramatów:  Los ricos también lloran i El maleficio.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *