rbd youtube

RBD spotyka się ponownie po 11 latach


, Anahí, Christian Chávez, , Dulce María i przesłali zdjęcie, na którym pojawiają się razem


W poniedziałek Alfonso HerreraAnahí Christian Chávez , Christopher Uckermann , Dulce MaríaMaite Perroni zaskoczyli wszystkich w sieciach społecznościowych, dzieląc się spotkaniem RBD 11 lat po tym, jak postanowili się rozstać.

Natychmiast wiadomość rozeszła się jak proch strzelniczy, a fani i MTV Latibo stworzyli „hastag” „ #RecapacitaRBD ” z prośbą o powrót na scenę. Jednak do tej pory jest tylko ten sam obraz w sieciach społecznościowych każdego z członków grupy, ale z innym komunikatem.

Dulce María na swoim koncie na Facebooku była najbardziej wymowna w obliczu takiego wydarzenia, które najwyraźniej miało miejsce 22 grudnia, kiedy odbyło się spotkanie celebrytów. Przyznała jak bardzo kocha ich wszystkich.


2019 fot. Instagram

I pomimo tego, że jest w ciąży z drugim dzieckiem, Anahí również przesłała to samo zdjęcie na Instagram , ale zapieczętowała je słowami „Na zawsze”, pokazując, że przyjaźń jest przede wszystkim, a złe rzeczy są zapomniane.


fot. Instagram

„To jest prawdziwe spotkanie, to był dar maksymalnej miłości prosto do serca. Kocham każdego z was, dziękuję, że jesteście moimi nauczycielami we wszystkim, co mam z wami, ponieważ wczoraj przypomniałam sobie, kim jesteśmy, kiedy jesteśmy razem. Kocham was bardziej niż kiedykolwiek” , napisała .Aktor serialu „Egzorcysta” i komedii „Ni tú ni yo”, Poncho Herrera, również uczestniczył w tym spotkaniu i uścisku widocznym na obrazie.

wykorzystał ten moment i nie tylko załadował to samo zdjęcie, które udostępnili jego przyjaciele, ale także dał fanom obraz pamięci, kiedy przytulił się w 2008 roku po raz ostatni na scenie.

W końcu użył swojego małego konta, aby zamieszać swoich fanów obrazem swoich sióstr i braci, jak ich nazywał.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź