Netflix ujawnia szczegóły i datę premiery „Narcos: Mexico 2”


Seria koncentruje się na karierze kryminalnej przemytnika narkotyków, Miguela Félixa Gallardo, granego przez Diego Lunę


We wtorek serwis Netflix przedstawił pierwsze szczegóły drugiego sezonu serialu „ Narcos: Meksyk ”, który ukaże się w lutym 2020 r. i nadal koncentruje się na karnej karierze handlarza narkotyków Miguela Félixa Gallardo, granego przez Diego Lunę .

„Aby zrozumieć obecny poziom przemocy w Meksyku, musisz zrozumieć, jak to wszystko się zaczęło, i jasno określić rolę, jaką odegrały Stany Zjednoczone ” – powiedział Eric Newman, producent wykonawczy serialu w odniesieniu do nowych rozdziałów.

„Drugi sezon„ Narcos: Meksyk ” to Puszka Pandory”.

Oprócz Luny drugim bohaterem jest aktor Scoot McNairy, który gra Walta Breslina, głównego rywala Félixa Gallardo, który pod koniec pierwszego sezonu został zidentyfikowany jako właściciel głosu narratora.Podczas gdy pierwszy sezon koncentrował się na przeprowadzce Félixa Gallardo z Sinaloa do Guadalajary, jego rozwoju w świecie narkotyków oraz przybyciu do Meksyku i jego późniejszego zabójstwa agenta DEA Kiki Camareny (Michael Peña) w 1985 r. Druga to historia zemsty.

Jak ujawnił Netflix, drugi sezon, który zostanie wydany w czwartek, 13 lutego 2020 r., koncentruje się na wysiłkach DEA ​​w celu schwytania zabójcy Camareny. 

Jednocześnie będą liczyć skutki reakcji Waszyngtonu wobec narkotyków w Meksyku i Stanach Zjednoczonych.

Breslin, opisany jako „zahartowany agent DEA, którego metody nie zawsze przestrzegają zasad”, przybywa do Guadalajary jako lider „Operacji Legend”, który był odpowiedzialny za zbadanie sprawy Camareny.

W drugim sezonie „Narcos: Meksyk”, piątym pod szyldem Narcos, pojawiają się nowe postacie, które wydają się dawać wskazówki co do przyszłości tej historii.

Sprawdź także  La sala - Hiszpania - 2019

Maya Hermosillo gra Enedinę Arellano Félix, szefa kartelu Tijuana, a Andrés Londoño jest wenezuelskim sprzedawcą narkotyków Enrique Clavelem, który odegrał kluczową rolę w tej organizacji.

Oprócz Luny w obsadzie występują również dwaj znani meksykańscy aktorzy: Jesús Ochoa wciela się w rolę Juana Nepomuceno Guerry, uważanego za ojca kartelu w Zatoce Perskiej, oraz Flavio Medina.

Nie wiadomo jeszcze, ile lat obejmie ten drugi sezon Narcos w Meksyku.

Félix Gallardo, który 8 stycznia 2020 roku kończy 74 lata, odsiedział 37 lat w Meksyku za zabójstwo Camareny. Został schwytany w 1989 roku.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź