Najmniej udane telenowele w 2019 roku


Były to serie Telemundo i Univision, które nie odniosły oczekiwanego sukcesu w latynoskim czasie prime w całym 2019 roku.


Zbliża się koniec 2019 roku, a Univision i Telemundo starały się zauroczyć widza najróżniejszymi seriami. Jednak nie wszystkie produkcje wydane w ciągu roku odniosły oczekiwany sukces. 


Doña flor y sus dos maridos

Tak było na przykład w przypadku meksykańskiej telenoweli  Doña flor y sus dos maridos , której premiera odbyła się 15 kwietnia. Seria trwała tylko tydzień w pierwotnym czasie antenowym, ponieważ ze względu na dyskretne dane o publiczności, zmieniono czas emisji na słabszy.


doc3b1a-flor-1.jpg

El Barón

Coś podobnego wydarzyło się na początku roku w superserii Telemundo z udziałem meksykańskiego aktora Francisco Angeliniego , który również został usunięty z głównego czasu antenowego po tym, jak nie spełnił oczekiwań sieci pod względem widowni.


Francisco Angelini y Maria Elisa Camargo, El Barón
Francisco Angelini i Maria Elisa Camargo.

Preso No.1

Dyskretne dane widowni, które uzyskał także dramat polityczny Telemundo, zakończyły serię miesiąc wcześniej niż miało to mieć miejsce. Z 64 odcinków, które zostały nagrane i były dostępne w meksykańskiej wersji serwisu Netflix, historia z udziałem Erika Haysera ostatecznie zaprezentowałasię w 44 rozdziałach.


Erik Hayser grabando teleserie Preso #1
Erik Hayser

No te puedes esconder się ukryć

Psychologiczny thriller z Blanca Soto był kolejnym błędem roku. Pomimo oczekiwanego powrotu meksykańskiej aktorki do telewizji po sukcesie bohaterki w  Señora Acero , serial miał słabe dane o widowni. Na szczęście dla Telemundo historia miała tylko 10 rozdziałów, więc była tylko dwa tygodnie na antenie.

blanca-soto-no-te-puedes-esconder-8.jpg
Blanca Soto

Inne serie, które również nie zabłysły w latynoskim prime time w 2019 roku, to  Un poquito tuyo  (Telemundo), w którym wystąpili Marjorie de Sousa i Jorge Salinas ,  Juntos el corazón nunca se equivoca  (Univision) – pierwsza homoseksualna telenowela Televisy – i drugi sezon Por amar sin ley (Univision)

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *