Najczęściej oglądane premiery telenowel w 2019 roku


La reina del sur zajmuje najwyższe miejsce w rankingu najczęściej oglądanych premier telenowel w 2019 roku.


Około 20 telenowel zwykle ląduje co roku w hiszpańskojęzycznej telewizji, niektóre z nich są bardziej udane niż inne. A 2019 nie może być wyjątkiem. Zarówno Telemundo, jak i Univision opublikowały wspaniałe historie o najróżniejszych tematach, które nie miały takiego samego wpływu na społeczeństwo. Ale jakie były najczęściej oglądane premiery 2019?


1. La reina del sur 2

Superseria z udziałem meksykańskiej aktorki Kate del Castillo zdecydowanie powróciła do latynoskiej świetności 8 lat po zakończeniu pierwszego sezonu. Jej pierwszy rozdział, który został wyemitowany 22 kwietnia na Telemundo, zdołał zdobyć średnio 2,36 miliona widzów ogółem (P2 +), stając się tym samym najlepszą premierą serii w telewizji w 2019 roku.


la-reina-del-sur.jpg

2. El señor de los cielos 7

Prawie 2 miliony widzów (P2 +) śledziło w październiku premierę siódmego sezonu superserii Telemundo, która doprowadziła do śmierci swojego bohatera, Aurelio Casillasa ( Rafael Amaya ).


el-sec3b1or-de-los-cielos.jpg

3. La usurpadora

Nowa wersja udanej telenoweli Televisy, dzięki której Gaby Spanic zyskała sławę ponad 20 lat temu i że przy tej okazji Sandra Echeverría wylądowała mocno we wrześniu w Univision, uwiodła 1 754 000 widzów (P2 +).


La Ursupadora - Gorąca lista - październik 2019 r

4. Ringo

Meksykański melodramat z udziałem José Rona , nadawany przez Univision, zdołał zakraść się do rankingu najczęściej oglądanych premier 2019 roku z 1 698 000 widzów (P2 +).

Udostępnij

2 komentarze

  1. Cześć. Czy da się w Polsce obejrzeć te seriale?

    1. Author

      Królowa Południa sezon 2 jest dostępna na Netflix, z tego co się orientuję, pozostałych nie ma, ewentualnie przegrzebać youtube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *