Lucero i José Manuel Figueroa gotowi zostać parą na ekranie?


Meksykańscy piosenkarze, Lucero i José Manuel Figueroa mogą dzielić ekran w nowej wersji telenoweli El privilegio de amor


Najwyraźniej plotki okazały się prawdziwe i po wielu spekulacjach na temat tego, czy Lucero wróci do telewizji , meksykańska prasa mówi, że piosenkarka weźmie udział w nowej wersji telenoweli „Cristiny”, która był emitowany ponad dwie dekady temu.

Zgodnie z doniesieniami w kilku mediach, po intensywnym przesłuchaniu, które odbyło się na początku grudnia – i w którym uczestniczyliby Gabriel Soto i Ernesto Laguardia – piosenkarka dostała wiodącą rolą kobiecą.

Jak dotąd Lucero nie wypowiedziała się o swojej nowej pracy, w której uczestniczyłby także José Manuel Figueroa . Według meksykańskiej prasy filmowanie rozpocznie się w lutym przyszłego roku pod kierownictwem producentki Carli Estrada . Jednak w zabawnym filmie, w którym objechała swoją karierę, podkreślając niektóre ze swoich melodramatów, aktorka flirtuje ze swoimi obserwatorami na temat kolejnych „wiadomości”, nie podając więcej szczegółów.Doniesiono, że nowa wersja melodramatu z Adelą Noriega i René Strickler z 1998 roku będzie obracać się wokół młodej kobiety, która dorasta w luksusie, dopóki nie stanie w obliczu śmierci ojca i będzie zmuszona znaleźć własną ścieżkę i opuścić kraj, aby wykuć lepszą przyszłość w Stanach Zjednoczonych.

Ten projekt oznaczałby oczekiwany powrót do małego ekranu aktorki i piosenkarki, której ostatni udział w melodramacie miał miejsce w 2012 roku. Lucero dała wtedy życie Helenie Moreno w telenoweli  Por ella soy Eva (Ja, ona i Eva).

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *