David Bisbal ogłasza nowy album


Rozpocznie nowy rok z przytupem


David Bisbal przeżywa jeden z najbardziej ekscytujących etapów swojego życia. I nie mówimy tylko o jego udziale w długo oczekiwanym filmie od Disney Kraina Lodu 2. Po tym, jak dał głos oficjalnemu singlowi dla całej społeczności latynoskiej, piosenkarz przyniósł dobrą nowinę swoim zwolennikom, dzięki którym zrewolucjonizował sieci społecznościowe.

En Tus Planes pojawia się kolejny album studyjny, którego możemy słuchać od 3 grudnia na wszystkich platformach cyfrowych. „Bardzo podobało mi się opracowywanie i produkcja piosenek, przez cały czas odpowiadając na prośby moich fanów, przyjaciół muzyków. Poświęcam je również wszystkim, którzy chcą odkryć moją muzykę. Kocham was” – powiedział w swoich sieciach.


Okładka „En Tus Planes”, nowego albumu Davida Bisbala / Promotional Photo

Ale to nie wszystko, co Bisbal nam daje. Wykonawca Mucho Más Allá odwiedzi Hiszpanię i świat dzięki tej nowej płycie. Na razie zaoferował pierwsze daty w Hiszpanii. Barcelona będzie miastem odpowiedzialnym za zainaugurowanie tej trasy 15 maja w Palau Sant Jordi, a następnie w Walencji, Sewilli, Maladze i Madrycie.

Ale jest to tylko podgląd tego, co David zaoferuje na scenie, więc będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć resztę potwierdzonych miast.

En Tus Planes  to następca Hijos del Mar, szóstego albumu studyjnego, który ukazał się w 2016 roku. Od tego czasu wszyscy marzymy o nowych i świetnych projektach piosenkarza, który do tej pory zachwycał nas różnymi hitami i udaną współpracą w innymi artystami jak Greeicy ,  Juanem Magánem lub Sebastianem Yatrą .

Teraz będziemy musieli poczekać, aby dowiedzieć się, jakie nowe dźwięki Almeryjczyk zaoferuje nam w tym nowym projekcie, który już postanowił stać się kamieniem milowym w swojej karierze.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *