Córka Davida Bisbala będzie miała rodzeństwo


Elena Tablada zapowiada ciążę


Kiedy mała Ella , córka Davida Bisbala i Eleny Tablady , przyzwyczaiła się do przybycia Matteo , jej pierwszego młodszego brata, w wyniku relacji jego ojca z Rosanną Zanetti , teraz musi przygotować się na przyjście kolejnego, ale od matki.

„Milczeliśmy, ponieważ chcieliśmy jak najdłużej cieszyć się spokojem z rodziną i bliskimi przyjaciółmi ❤️ Dziękuję wszystkim za wyrozumiałość”, Elena Tablada napisała obok zdjęcia, na którym widać jej brzuch, obok niej mąż, Javier Ungría , Ella i ich pies.

I należy zauważyć, że dziewczynka była zamazana, bo znamy problemy sądowe, które para przynosi z wyświetlaniem zdjęć dziecka.Faktem jest, że para ma przed sobą wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia, w których będą cieszyć się tą dobrą wiadomością. Elena i Javier pobrali się w zeszłym roku na Kubie, a teraz zrobili kolejny ważny krok w swoim związku. Będzie to ich pierwsze dziecko razem.

Gratulacje już wkrótce.

Soraya : Gratulacje !!!!!! ❤️

Eva González : ?

Yvonne Reyes : Gratulacje! Piękna rodzina !! ???

Elizabeth Reyes : Kocham cię, rodzina !!! Cieszę się, że jesteś taka szczęśliwa i widzę piękną rodzinę, którą budujesz ❤️

Marisa Jara : Gratulacje Elena !!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Jestem szczęśliwa! Gratulacje kochanie!

Madame de Rosa : Secret Revealed !!!! ?❤️❤️❤️

Tamara Cap : Ole !!!!!! Moja dziewczyna !!! Gratulacje kochanie !!!!!!! ❤️❤️❤️

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *