Atakują i dźgają basistę Mirandy! w Chile


Gabriel Lucena poszedł na spacer ulicami miasta Arica, gdzie został zaatakowany; doznał dwóch ran kłutych w brzuch


Gabriel Lucena , basista zespołu electropop Miranda! Został zaatakowany i dźgnięty przez dwóch sprawców w mieście Arica w Chile, gdzie grupa miała kilka koncertów.

Według informacji chilijskiej policji śledczej (PDI) muzyk poszedł na spacer w ostatnią sobotę, 30 listopada, około godziny 19:00 z hotelu, w którym przebywał, przy alei generała Velásqueza .

Po dotarciu do rogu Parque Brasil, obok posiadłości, podeszły do ​​niego osoby, które mu zagroziły, ukradły jego rzeczy, w tym telefon komórkowy, dokumenty osobiste i kartę imigracyjną.

Po ataku Lucena został przeniesiony do kliniki San José w towarzystwie swojego personelu i producenta, ponieważ doznał dwóch ran kłutych w brzuch.

PDI ogłosiło, że muzyk jest stabilny i nie znajduje się w niebezpieczeństwie, a władze przeprowadzają odpowiednie dochodzenia w celu znalezienia osób odpowiedzialnych za brutalną napaść na członka Mirandy!

„Detektywi z BIRO #Arica prowadzą dochodzenie w sprawie napadu, którego doświadczył członek argentyńskiej grupy Miranda, który został zaatakowany przez dwóch sprawców, którzy dźgnęli go w brzuch. Muzyk nie ma istotnego zagrożenia życia”- poinformowała policja w sieciach społecznościowych.

Pomimo tego zdarzenia Miranda! Zaproponował koncert, który zaplanował w barze Arica, a na końcu rozmawiali o tym , co się stało , poinformował chilijski portal Los40.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *