Ana Serradilla i Christopher von Uckermann patrzą w przeszłość z humorem


Występują w „ El hubiera sí existe ”, opowiadającej o możliwościach podróży do przeszłości i gwałtownej zmianie przyszłości


Nie przywiązuj się do przeszłości i całkowicie ufaj teraźniejszości, jest propozycją najnowszego filmu Anny Serradilli i Christophera von Uckermanna “El hubiera sí existe ”, w którym oboje przedstawiają historię odzwierciedlającą możliwość podróży do przeszłości i gwałtownie modyfikują przyszłość, próbując osiągnąć idealne i wolne od błędów szczęście.

Historia w Meksyku oferuje okrągłą i dość krytyczną podróż, pomiędzy humorem a dramatem, o przywiązaniu do przeszłości i o ile można zbudować lepsze życie, zapobiegając wystąpieniu pewnych okoliczności bez względu na wszystko, na to, że osoby trzecie doznają obrażeń.

Ostatnio, przed ich meksykańską premierą 25 grudnia, Christopher i Ana zatrzymali się w Guadalajarze, aby zaprezentować film. 

Należy zauważyć, że taśma prezentuje również obawy dotyczące środowiska i niedoboru wody, który świat będzie miał, jeśli nadal będą podejmowane błędne decyzje.

„Kiedy rozmawiali ze mną, aby opowiedzieć mi tę historię, byłam w Kolumbii, nie czytałam żadnych scenariuszy, powiedziałem, że chcę zrobić ten film bez przeczytania czegokolwiek. Martwiłam się, jak podejdziemy do kwestii tych podróży w czasie, ale całkowicie zaufałam im i myślę, że ostatecznie zostało to rozwiązane w sposób, który nie był pretensjonalny i bardzo inteligentny ”- mówi Serradilla.

Christopher von Uckermann, który ożywia „Carlosa”, podkreśla wszechstronność bohaterów, którzy w miarę rozwoju opowieści dają całkowity zwrot fabuły, która także jest miłością jako główna oś do oceny, czy decyzje z przeszłości naprawdę powinny mieć znaczenie emocjonalne i decydujące, o żalu za przyszłość, w której można uniknąć cierpienia.

„Może wcześniej byłem bardziej przywiązany do przeszłości, ale teraz czuję że mniej. Nie tylko z powodu tego filmu. To czas pokazuje ci jak żyjemy, ponieważ dojrzewasz, dowiadujesz się, że wszystko, co masz, to jest tu i teraz ”- powiedział.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *