Aitana ma epizod w ‚Elite’


Piosenkarka odwiedzi szkołę Las Encinas


Aitana stała się obecnie jedną z bardziej znanych hiszpańskich artystek. Od czasu opuszczenia Operación Triunfo 2017,  młoda kobieta nie przestała nas zaskakiwać swoją muzyką. Idąc dalej, tydzień temu uruchomiła swój nowy singiel ‚+‚ z Cali i Dandee i ma już ponad pięć milionów wyświetleń. Szaleństwo!

Wydaje się, że po podbiciu świata muzyki Aitana chce otworzyć nowe horyzonty i spróbuje szczęścia w telewizji. I tak się stanie, ma epizod w trzecim sezonie Elite.

Chociaż sceny są już nakręcone (filmowanie trzeciego sezonu Elite miało miejsce latem ubiegłego roku), nadal nie wiemy, czy jej sceny będą miały miejsce między ścianami Encinas, czy uczniowie ekskluzywnej szkoły wezmą udział w jednym z jej koncertów.

Biorąc pod uwagę dobre umiejętności interpretacyjne, które widzieliśmy w jej ostatnim klipie wideo, w którym wydaje się, że płacze i walczy ze swoim fikcyjnym ojcem, widzimy ją z wystarczającymi umiejętnościami, aby odegrała niewielką rolę w słynnej fikcji Netflix.

W Tak naprawdę piosenkarka nie pojawi się po raz pierwszy w nastoletniej serii. W 2018 roku  nakręciła kilka scen z serii Movistar SKAM , gdzie pojawiła się podczas imprezy w domu z grupą nastolatków.

Ponadto widzieliśmy Aitanę kilkakrotnie w towarzystwie obsady chłopców i dziewcząt Elite zeszłego lata. Z pewnością przyjaźń między nimi ukształtowała się podczas kręcenia tych scen.

Będziemy musieli poczekać, aż zobaczymy Aitanę w prestiżowej szkole Las Encinas. Kto wie, może to dopiero początek długiej kariery w telewizji.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *