Victoria Ruffo przerwie karierę


„Ciało ostrzega” – powiedział bohater udanych oper mydlanych, takich jak  La madrastra i Corona de lágrimas .


Ani teatr, ani telewizja. „Królowa” telenoweli, Victoria Ruffo , ogłosiła, że ​​przerwie swoją karierę artystyczną w ciągu najbliższych kilku miesięcy, aby naładować akumulatory po spędzeniu większości roku zanurzonej w nagraniach komedii romantycznej Televisy  Cita a ciegas.

„[Chcę] odpocząć przez chwilę, ponieważ dzięki Bogu od wielu lat mam dużą ilość pracy, ale jestem bardzo szczęśliwa, bardzo zadowolona, a teraz chcę kilka miesięcy odpoczynku” – niezapomniana bohaterka udanych melodramatów zadeklarowała niedawno przed kamerami Televisy.


Victoria Ruffo
Victoria Ruffo MEZCALENT

57-letnia artystka przyznała, że ​​ważne jest, aby słuchać sygnałów wysyłanych przez ciało, więc jej zamiarem jest teraz odejść od pracy, aby „odpocząć”

„Ciało daje ostrzeżenie, wykazuje oznaki co i jak, aby dać sobie trochę małego odpoczynku, ” powiedziała Ruffo, który prawdopodobnie będzie również wykorzystywała ten czas, aby poświęcić się rodzinie.


Victoria Ruffo.
Victoria Ruffo DZIĘKI UPRZEJMOŚCI TELEVISA

Jej planami, zarówno bliskimi, jak i dalekimi, nie jest wycofanie się z nagrań, ponieważ praca, jak powiedziała, jest jej wielką pasją od młodości.

„Przerwanie pracy jest trochę skomplikowane, ponieważ pracuję od najmłodszych lat, to moja pasja i uwielbiam swoją karierę” – powiedziała bohaterka melodramatu  Pobre niña rica,  , która w tym roku po raz pierwszy weszła do telewizji w gatunku komedii z   Cita a ciegas , która zakończyła się w ubiegłym tygodniu w Meksyku.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *