Vicente, Alejandro y Alex Fernández latin grammy fot. Instagram

Vicente, Alejandro i Alex Fernández zachwycają na Latin Grammy


rodziny Fernández zbiera się na scenie podczas gali z okazji 20-lecia najważniejszych nagród muzyki latynoskiej


Trzy pokolenia muzyków, i to samo dziedzictwo. Fernandez zagrali w jednym z najbardziej emocjonujących momentów 20. edycji , aby spotkać się na scenie z najważniejszymi nagrodami muzyki latynoskiej.

W recitalu, który przedstawił najważniejsze wydarzenia meksykańskiego ranchera milionowej publiczności Vicente, Alejandro i Alex przyciągnęli uwagę całej publiczności.

Najbardziej ekscytującym momentem było pojawienie się Vicente, który zaśpiewał przed publicznością zgromadzoną w Las Vegas , wśród których były najważniejsze postacie muzyki latynoskiej, takie jak Alejandro Sanz, Juanes i Juan Luis Guerra.

Ich , zaraz po Rosalii, rozpoczął się od indywidualnej interpretacji trzech muzyków.

Następnie dziadek, ojciec i syn spotkali się, aby dać namiętne zakończenie, które doprowadziło publiczność do wspólnego śpiewania: „ ¡Otra, otra, otra, otra! ”.„Wiedzą, że na tych wydarzeniach mamy dobrze zmierzony czas, zostało mi 50 piosenek” – zażartował Vicente.

I publiczność nadal nalegała na słuchanie kolejnej piosenki wykonanej wspólnie przez rodzinę.

W tym momencie Ricky Martin wydawał się uznać swoje dziedzictwo, Nagrodę Prezydencji.

„Dziękuję, że zostałeś synem miasteczka i kilku wiosek, które tak bardzo kocham w całej Ameryce Środkowej, Ameryce Południowej i Ameryce Północnej” – powiedział.

Oklaskiwano ich w całym audytorium.

Czas zatrzymał się na spotkanie trzech pokoleń.

79-letni ogłosił wycofanie się ze sceny w 2016 roku z powodu problemów zdrowotnych, chociaż w 2018 roku pojawił się ponownie z albumem „ Más romántico que nunca ” i odbył kilka tras koncertowych.

Przez ponad 50 lat kariery najstarszy z Fernández sprzedał ponad 70 milionów płyt, wydał 25 wideo, zdobył 8 Latin Grammy i 3 Grammy . 


Udostępnij

Zostaw odpowiedź