Teraz można czytać Netflix


Od 26 listopada pierwsze tytuły pojawią się w księgarniach w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej


Po podpisaniu zeszłego lata przez Grupo Planeta i Netflix umowy redakcyjnej dotyczącej publikacji książek opartych na ich serialach, pierwsze tytuły pojawią się w księgarniach w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej 26 listopada:  “Élite: al fondo de la clase”, powieść Abrila Zamory (Editorial Planeta);  La casa de papel. El diario del profesor” ,  Ivan Tapia ( Lunwerg Editors); oraz oficjalne fanbooki „Elite” i  “La casa de las flores ​​(oba w Dome Books).

Ta czterokrotna premiera jest sygnałem startowym do ambitnego planu redakcyjnego, który poszerzy narracyjne i twórcze uniwersy najpopularniejszych hiszpańskich serii platformy.


CORTESÍA

. El diario del profesor”

Ta o ucieczce, oparta na najbardziej udanej hiszpańskiej serii, obraca się wokół postaci Sergio Marquiny, lepiej znanego jako „El Profesor”. Zagadki do rozwiązania są zbudowane z ramek trzech dostępnych pór roku .

Ivan Tapia jest założycielem i projektantem zagadek dla Cocolisto, inteligentnej firmy zajmującej się grami i zabawą, która współpracowała z takimi firmami jak Danone, Orangina Schweppes, Everis, Banco Santander lub Torres. Jest autorem „Escape book” (1, 2 i 3), „Escape book junior” (1 i 2), „Escape room. Zrób to sam ”,„ Mystery book ”i„ Social book ”.


CORTESÍA

„Élite: al fondo de la clase”

Ta książka z serii pojawia się między udanym drugim sezonem a trzecim, który nadejdzie. Fabuła koncentruje się na postaciach, które nie pojawiają się na ekranie, choć niektórzy z jej bohaterów są obecni w historii.

Abril Zamora jest aktorką, scenarzystką i reżyserem. Po długiej karierze filmowej, teatralnej i telewizyjnej zyskała dużą popularność dzięki interpretacji Luny w serialu „Vis a vis”, dzięki któremu dała widoczność rzeczywistości LGTBQ + . Była scenarzystą serialu „”, który oferuje teraz rozszerzenie tej nowej powieści.

Sprawdź także  Spotkanie RBD „Ser o parecer” obejrzało ponad 1,5 miliona osób

CORTESÍA

„Élite. El fanbook oficial ”

Ekskluzywna książka z ponad 200 zdjęciami z serii. Ta praca zaprasza Cię do procesu tworzenia serii: scenariusza, postaci, scen, muzyki, kostiumów … Książka stworzona przez fanów i dla fanów, która patrzy na szczegóły fabuły, tworzenie , zbiera anegdoty i ciekawostki.


CORTESÍA

. Todos los secretos”

Ten fanbook otwiera drzwi do ciekawości i sekretów tej serii, w których nic nie jest takie, jak się wydaje. Dom kwiatów rozmawia z widzem ironicznym, swobodnym i w pełni aktualnym dyskursem, który łączy się z aktualnymi problemami: homoseksualizm, akceptacja, samoocena, różnorodność, empatia lub odporność. I robi to z ujmującymi postaciami, tak przekonującymi jak surrealistyczne. Ten fanbook gromadzi całą zawartość, język i ustawienia serialu.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź