Shakira planuje latynoski hołd w Super Bowl


Wraz z Jennifer López spełnia marzenie „w bardzo ważnym celu”


Shakira mówi, że złoży hołd kulturze latynoskiej, kiedy wystąpi z Jennifer Lopez w przerwie Super Bowl w lutym przyszłego roku w Miami.

W wywiadzie w Barcelonie, w Hiszpanii, gdzie mieszka z gwiazdą piłki nożnej Gerardem Piqué i ich dwójką dzieci, kolumbijska gwiazda powiedziała, że ​​spełnia marzenie, które ma również „bardzo ważny cel”.

„Świętuj tę kulturę, podkreśl ją w kraju, w którym Latynosi również mieli wiele trudności” – powiedziała Shakira. „Czuję się naprawdę zaszczycona i z wielką odpowiedzialnością reprezentuję społeczność latynoską”.

Laureatka wielu nagród Grammy i Latin Grammy, która 2 lutego skończy 43 lata, tego samego dnia co Super Bowl, obecnie promuje dokument i album na żywo z trasy koncertowej El Dorado World Tour 2018, który ma swoją premierę 13 listopada w kinach w ponad 60 krajach.

przez GIPHY

Pod koniec 2017 roku Shakira zaniepokoiła fanów, ponieważ została zmuszona do odłożenia części trasy w Europie z powodu krwawienia w strunach głosowych.

„To był prawdopodobnie jeden z najtrudniejszych momentów w moim życiu. To był naprawdę koszmar ”, przypomniała artystka takich przebojów, jak “Las caderas no mienten”, “Waka Waka” i “Inevitable” . – „Nie wiedziałem, czy pewnego dnia znów zaśpiewam”.

W tym czasie jej lekarze zalecili operację, która wiązała się z ryzykiem. Shakira postanowił nie poddawać się operacji i stopniowo odzyskiwała głos. Oznaczało to jednak brak możliwości mówienia przez długi czas, co stanowiło wyzwanie dla matki dwojga małych dzieci.

„Naprawdę zostałam cudownie wyleczona, ponieważ lekarze byli przekonani, że potrzebuję zabiegu medycznego” – powiedziała piosenkarka, dodając, że bez wsparcia swoich fanów nie byłaby w stanie wrócić na scenę.

„Czułam tyle wdzięczności, tyle radości, że mogę śpiewać ponownie. Myślę, że w pewnym momencie mojego życia uznałam to za coś oczywistego”.

Sprawdź także  Nathy Peluso, Lali i Nicki Nicole w Madrycie. Co one kombinują?

W zeszłym miesiącu Shakira wydała remiks piosenki „Tutu” autorstwa Kolumbijczyka Camilo i Portorykańczyka Pedro Capó i od tego czasu nie zatrzymuje się. Planuje także występ podczas ceremonii zamknięcia Pucharu Davisa w Madrycie 24 listopada.Tymczasem była świadkiem zawirowań w mieście, które nazywa swoim domem, w regionie Katalonii.

Skazanie katalońskich separatystów za nielegalne referendum w sprawie niepodległości w 2017 r. wywołało masowe, a czasem gwałtowne protesty na ulicach.

Shakira mówi, że problem wymaga dialogu między separatystami a władzami krajowymi Hiszpanii. Jej partner, gracz Barcelony Piqué, popiera prawo do głosowania za niepodległością regionu.

„Wierzę, że w kraju, w którym istnieją wyraźne nieporozumienia i takie różnice, najlepiej będzie próbować budować mosty i słuchać się nawzajem” – powiedziała Shakira.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź