fot. okładka quien

Projekt, z którym exRBD, Anahí, spotka się ponownie ze swoimi fanami


Ex debiutuje z podcastami


i Anahí Puente ma się jak najlepiej i pokazała to w swoich sieciach społecznościowych. Niedawno ogłosiła, że znów będzie matką, a nawet ujawniła płeć drugiego dziecka (syn), które urodzi z politykiem Chiapas, Manuelem VelascoAle teraz była gwiazda RBD ogłosiła, że pokaże swój nowy .

Na swoim koncie na Instagramie 36-letnia kobieta dotarła do uszu swoich obserwatorów dzięki nowemu podcastowi, w którym towarzyszyła jej siostra Marichelo Portilla.

„Czy oni tam są?”. Jest to zdanie, za pomocą którego Anahí Giovanna Puente Portilla, pełne imię aktorki, zaczęła małe wideo, które opublikowała w swoich story na portalach społecznościowych.

W tym krótkim klipie Anahí mówi o braku scenariuszy i o tym, jak żyje swoim drugim macierzyństwem. Ten dźwięk podkreśla także głos siostry byłej , .

„Witaj, świecie, jestem Anahí!”, Rozpoczęło się przesłanie żony byłego gubernatora Chiapas.


https://youtu.be/1PT2Vh0nBpc


Głos Marichelo jest również słyszalny w tym dźwięku. Siostra podkreśliła, że ​​bardzo za nią tęskniła, odkąd była obecna na scenie.

Kilka tygodni temu Anahí ujawniła w wywiadzie dla magazynu Who , o drugim dziecku z politykiem Manuelem Velasco.

„Po latach spekulacji Anahí w końcu potwierdza, że ​​da brata Manuelito, swojemu pierwszemu synowi z Manuelem Velasco”, powiedział magazyn na swojej stronie internetowej, aby ogłosić ten fakt na wyłączność.

W wywiadzie dla publikacji Anahí opowiedziała o tym, jak zmieniła się jej dynamika, gdy czeka na nowego członka swojej rodziny. Powiedziała także, w jaki sposób podejmie kwestie związane z małżeństwami osób tej samej płci i traktowaniem kobiet z dziećmi.wykorzystała również swoje konto na Instagramie, aby udostępnić okładkę magazynu i napisała: „Nie mogę się doczekać, aby podzielić się tą piękną wiadomością! Bardzo dziękuję @quiencom za pamięć, która pozostanie na zawsze w naszym życiu. ”

Kilka dni po tym, jak ujawniła swoje macierzyństwo, Anahí odsłoniła płeć swojego drugiego syna z GIF-em na Instagramie , gdzie ogłosił, że będzie miała kolejnego syna.


Okładka magazynu

Kolejny zapewne w czwartek.

Anahi uruchamia również nowy https://anbyanahi.com/ . Wydaje się że rusza w zupełnie innym kierunku niż i telenowele.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź