OV7_fot._twitter

OV7 jednak „w dobrym klimacie”


Poprzez wideo w sieciach społecznościowych wykluczono nową separację zespołu


Po dwóch dniach gry z emocjami fanów i ludźmi, którzy kupili bilety na najnowsze daty 90's Pop Tour , grupa ogłosiła w krótkim wideo , że różnice między Lidią Ávila, Eriką Zaba , Mariana Ochoa i Oscar Schwebel z Ary Boroboy , organizatorem trasy (a także członkiem zespołu), były po prostu nieporozumieniem .

I to po tym, jak agencja Boroboy ogłosiła, że porzuciło ostatnie daty trasy; z drugiej strony wskazał, że zostali zmarginalizowani, obie strony spotkały się, aby zapalić fajkę pokoju.

W filmie przesłanym do sieci społecznościowych, w którym pojawiają się Erika, Mariana, Lidia i Ary (Oscar był „poza miastem”), wszyscy zgodzili się, że to nieporozumienie i że grupa dotrzyma terminów, z którymi się zgodziła na 90's Pop Tour .

W materiale Zaba wskazał, że „jak we wszystkich rodzinach istnieją różnice. Niestety tym razem zostały one podane do publicznej wiadomości. ”

dodała, że ​​„mieliśmy długie rozmowy i chcemy ogłosić, że od jutra (dzisiaj) wracamy do tras koncertowych i do grudnia 2019 r. Chcemy skorzystać z okazji, aby podziękować za próbki miłości które otrzymali w tym czasie

Słodka wypowiedź kończy się słowami Eriki, która zauważa, że ​​„nie chcemy wspominać, że każdy z nas jest fundamentalnym filarem w tej rodzinie, zwanym OV7”.

To nie pierwszy raz, kiedy bierze udział w kontrowersjach. 3 listopada 2002 r. ogłosili definitywną separację po 14 latach historii i koncertach.  „Dzisiaj OV7 decyduje, że będziemy kontynuować naszą podróż w osobny sposób. To dla nas trudna noc, ale uważamy, że uczciwie jest powiedzieć naszym widzom, którzy śledzi nas od 14 lat. ” 

W programie telewizyjnym „ Historias Engarzadas ” brat Mariany Ochoa opowiedział o tym, jak zespół był w tym czasie rozdzielony. Zapewnia, że ​​zastanawiali się nad promocją nowego albumu, nagle dowiedzieli się, że Lidia i Kalimba podpisali kontrakt jako niezależni artyści, a ponadto podpisali już kontrakt z menedżerem grupy, Fernando de la Garzą. Mariana przypomniała sobie, że kiedy zaproponowano jej podobną propozycję, nie przyjęła jej, ponieważ chciała zostać ze wszystkimi na dłużej. W 2003 roku zakończyli cykl albumem „Punto”, w którym opowiedzieli o swoich sukcesach.

W 2010 roku grupa wróciła w pełni na scenę, ale bez Kalimby , który nie wykazał dużego zainteresowania ponownym połączeniem.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź