Narcos vs Zombies fot. PRime Video

Narcos vs Zombies: nowa meksykańska seria Prime Video


wyreżyseruje horror i serial akcji „”, nową meksykańską produkcję Amazon Prime Video.


W całej historii media były świadkami konfrontacji równie dziwnych, jak ich rozrywkowych postaci. Ale nigdy nie widzieli niczego, co proponuje seria Narcos vs. Zombies , nowej meksykańskiej produkcji Prime Video .

W serialu, którego autorem są Nicolás Entel i Miguel Tejada Flores , Sergio Peris-Mencheta gra Alonso Marroquína, słynnego handlarza narkotykami, który ucieka z synem ( Nery Arredondo ) z meksykańskiego więzienia.

Instalacja w Paraíso, centrum rehabilitacji w Stanach Zjednoczonych, zapewni Marroquín spokój i bezpieczeństwo. Historia zmienia się jednak, gdy zespół sił specjalnych odpowiedzialny za poszukiwanie uciekinierów jest zaskakująco zainfekowany dziwnym eksperymentem, który zamienia ich w zombie.

Fatima Molina ,  i  również biorą udział w serialu w reżyserii Rigoberto Castañeda .

 , wyprodukowane przez Dynamo i Red Creek Productions , to najnowsza meksykańska produkcja obsługiwana przez oryginalny katalog .

„Zawsze staramy się dostarczać nowe treści premium naszym członkom Prime, dlatego jesteśmy bardzo podekscytowani tą niesamowitą nową serią, która z pewnością zostanie pokochana” – powiedział Javier Szerman , dyrektor Originals Mexico; „Historia Narcos vs. Zombies to obecnie coś, czego nigdy wcześniej nie widziano w Ameryce Łacińskiej”.

Premiera Narcos vs Zombies na platformie streamingowej w 2020 roku.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź