Napad na dom Rosalii w Barcelonie


W czasie wydarzeń piosenkarki nie było w domu. Skradzino biżuterię


Hiszpańska piosenkarka Rosalia padła ofiarą przestępstwa w czwartek, kiedy napastnicy weszli do domu i ukradli biżuterię z sejfu oraz kilka innych przedmiotów.

Piosenkarki nie było w momencie napaści w jej domu w Sant Esteve Sesrovires, Barcelona, ​​i to jej matka odkryła, że sejf rodzinny został naruszony, zgodnie z informacjami z gazety Straż Przednia

26-letnia Rosalía była w Sewilli, aby odebrać nagrodę, kiedy wydarzenia miały miejsce Rano przez kilka godzin władze przeprowadziły kontrolę w domu, próbując zidentyfikować odciski palców lub dostać jakieś wskazówki, aby znaleźć złodziei.

Hiszpanka, która zyskała międzynarodową sławę dzięki połączeniu flamenco z obecnymi rytmami, takimi jak hip hop i trap, uczestniczyła w tym roku w festiwalach takich jak Lollapalooza i Glastonbury.

Ponadto stała się jedną z najczęściej oglądanych artystek 2019 roku, dzięki piosence  Con altura , wydanej pod koniec marca ubiegłego roku, z którą przyszło ponad miliard wyświetleń.

 Con altura to niezależny singiel, który zaprezentowała obok kolumbijskiego reggaetonero J. Balvina i muzyka z Las Palmas de Gran Canaria, El Guincho.

Artystka zadebiutowała w 2017 roku albumem Los Angeles, a w 2018 roku wydała swój drugi materiał zatytułowany El mal querer, z których wyróżniają się piosenki Malamente i Pienso en tu mirá.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *