Melani trzecia na Eurowizji Junior, Polska wygrywa!


Po 13 latach wróciła na festiwal


 (gospodarz Eurowizji Junior) zwyciężyła w nowej edycji  Festival de Eurovisión Junior  z 278 punktami. Nastolatka, Viki Gábor wygrała piosenką Superhero pokonując artystów z takich krajów jak Francja, i Kazachstan .  ponownie zdobywa ten tytuł, który Roksana Węgiel zagarnęła już w 2018 r.

Melanie, reprezentantka z Hiszpanii, zdobyła zasłużone trzecie miejsce na podium z 212 punktami, po 13 latach bez reprezentacji w konkursie.


Tylko Polska i Kazachstan wyprzedziły Hiszpanię


Polska wygrała w głosowaniu powszechnym po występie Superhero, który miał rytm i dużo kolorów.Podczas gdy Kazachstan, drugi na festiwalu Eurowizji dla młodzieży 2019, wygrał decyzją profesjonalnego jury. Kazach Yerzhan Maxim zajął w ten sposób drugie miejsce przed .Przedstawicielka Hiszpanii sprawiła, że publiczność i widzowie zaniemówili po jej występie z „Marte”.Błąd w głosowaniu?


Publiczność, która oglądała transmisję festiwalu Eurowizji dla młodzieży w 2019 r., gorzko skarżyła się w sieciach społecznościowych na możliwy błąd w głosowaniu w Hiszpanii. I to dlatego, że ten kraj nagrodził Polskę 12 punktami, które posłużyły do ​​zwycięstwa.

Wielu Hiszpanów nie do końca rozumiało, że mogąc głosować na własnego kandydata, wybrano polskiego przedstawiciela. Włochy i Albania przyznały najwyższy wynik, 12 punktów, przedstawicielowi Hiszpanii. Cóż, bywa i tak!

„Jestem bardzo szczęśliwa, przybyłam tu, aby się dobrze bawić i cieszyć się, nie spodziewałem się wygranej. Teraz, gdy jestem trzecia, mówią mi, że to jest jak … o mój Boże! ”, Podekscytowana Melani mówiła EL PAÍS telefonicznie minuty po zakończeniu festiwalu.

Udostępnij
Sprawdź także  Christian Chávez reaguje na oskarżenie o zakażenie wirusem HIV

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź