Marysol Sosa, gotowa kontynuować dziedzictwo José José


Córka „Księcia piosenki” przygotowuje program i hołd; weźmie udział w Feria Nacional de la Plata


Dla Marysol Sosa dziedzictwo muzyczne jej ojca José José musi być kontynuowane, więc będzie nadal czcić go w każdym miejscu, gdzie to możliwe, dzięki programowi, który wystawiła.

Córka autora „ „La nave del olvido ” powiedziała, że ​​weźmie udział w Feria Nacional de la Plata, ponieważ wierzy, że w tym czasie kraj potrzebuje ludzi do dzielenia się, stąd jej pomysł, by kontynuować pamiętać o „Księciu piosenki ”.

Piosenkarka wskazała, że ​​złoży hołd ojcu w miejscach, w których jest zaproszona, ponieważ po śmierci artysty 28 września otrzymała kilka zaproszeń , które wprowadziły pewne modyfikacje do grafiku.

„Dzwonili do mnie z wielu miejsc, takich jak Dominikana i Portoryko, aby zaoferować mi swoje wsparcie i miłość. Są to rzeczy, które trzymam w sercu, ponieważ to zaszczyt być tak kochaną” – powiedziała druga córka piosenkarza z modelką Anel Noreña

Podkreśliła, że przygotowali więcej hołdów dla piosenkarza, które zostaną wydane w tym czasie, jednocześnie ciesząc się pokazami miłości, takimi jak to, co wydarzyło się w dzielnicy Clavería, gdzie popełnili przestępstwo na cześć artysty.

„Panuje duży szacunek i nie zrobiłem testu, żeby wiedzieć, czy trumna jest złota” – powiedziała dziennikarzom. Dodała, że w dziedzinie prawa prawnicy już pracują w sprawie jej ojca, choć na razie nie ma postępów.

Później wyjaśniła, że wszystko, co pojawi się w tej sprawie, zostanie ogłoszone. Prawnicy skontaktowali się już z Sarą, ich przyrodnią siostrą.

Zapytana o ostatnią publikację, w której przypuszcza się, że jej przyrodnia siostra utrzymuje romans z szwagrem Diddierem, skomentowała, że ​​nie zdaje sobie sprawy z tych sytuacji, a ta osoba sprawiła, że ​​żyła w takiej sytuacji, jakiej nigdy sobie nie wyobrażała, nie pozwalając jej zobaczyć ciała ojca.

„Nie wiem, jak wyglądało jego codzienne życie, ale badamy to, co chcemy wiedzieć, nie pragniemy zemsty, ale chcemy sprawiedliwości i to się stanie” – powiedział Sosa, który wraz ze swoim bratem Jose Joelem będzie nadal nosiła dziedzictwo Prince of the Song.

Jeśli chodzi o film przygotowany przez aktora Jorge Jiméneza o życiu jej ojca, powiedziała, że jeszcze się nie spotkali, ale zobaczą go później.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *