Gabriela Tagliavini przygotowuje premierę serii – Claramente


Reżyser Gabriela Tagliavini przygotowuje premierę meksykańskiego serialu „Claramente”. Ponadto spodziewa się powrotu do kina przez Antonio Banderasa.


Cholula – po wydaniu komedii  Cómo cortar a tu patán   (2017) argentyńska reżyser Gabriela Tagliavini wraca do Meksyku, aby zaprezentować serial Claramente , oryginalną produkcję  Claro Video, w  której reżyserka zrealizowała kilka odcinków.

W projekcie Carolina Miranda gra Clarę, dziennikarkę, której darem jest umiejętność czytania w myślach każdego przechodzącego człowieka. Chociaż jej moc pozwala osiągnąć to, czego zawsze szukała, utrudnia jej także nawiązywanie relacji z jakimkolwiek członkiem płci męskiej.

Sprawy komplikują się dla Clary, gdy poznaje Emiliano ( Alejandro de la Madrid ), którego myśli nie potrafi interpretować i zakochuje się.

W serialu uczestniczą także Mauricio Barrientos , Adriana Montes de Oca , Otto Sirgo i Silvia Mariscal .Dla Tagliavini serial nie tylko pozwolił jej poprowadzić obsadę, którą określa jako „niewiarygodną”, ale także dał możliwość powrotu do pracy w Meksyku, gdzie wyprodukowała filmy takie jak „Ladies ‚Night” (2003).

„Uwielbiam Meksyk i mam tutaj inne projekty, ponieważ dają mi dużą swobodę twórczą i bardzo kocham tych ludzi” – powiedział afilmowiec Sector Cine podczas inauguracji festiwalu filmowego San Andrés Cholula w Puebla.

Oczywiście praca dla platformy streamingowej nie była nowym wyzwaniem dla twórcy filmu; W tym roku Argentynka miała premierę filmu  A pesar de todo  (2019), oryginalnej produkcji Netflix .

„Dla mnie  A pesar de todo  było to wyzwanie, ponieważ pracowałem tylko w Meksyku i Stanach Zjednoczonych. Nakręcenie filmu w Hiszpanii, a zwłaszcza praca z Netflixem, była wyzwaniem. Ale kiedy zaproponowali ten film, spodobał mi się ten pomysł. Były też Marisa Paredes , Rossy de Palma , aktorki, które podziwiałam jako dziewczynka i wspaniale było z nimi pracować – powiedziała Tagliavini.

Argentyńska artystka nie zatrzyma się po premierze Claramente , zaplanowanej na 14 listopada, ponieważ przygotowuje już kilka projektów, w tym The Devil May Care, w której wyreżyseruje Antonio Banderasa i boksera Mike Tysona .

„Istnieje kilka projektów, jeden z udziałem Antonio Banderasa, drugi z dość dużymi i bardziej znanymi aktorami, ale nie mogę powiedzieć, dopóki nie zostanie ukończony. To jest mój cel, aby ustąpić miejsca większemu filmowi w języku angielskim i oczywiście nigdy nie zapomnieć Meksyku. Zawsze wrócę ”- podsumowała.


Gabriela Tagliavini wyraźnie
Tagliavini, z reżyserem Carlosem Carrerą i aktorem Adalem Ramonesem na otwarciu festiwalu filmowego San Andrés Cholula – Instagram

Tagliavini weźmie udział w pierwszej edycji festiwalu filmowego San Andrés Cholula ze specjalną prezentacją  Ladies’ Night  i przeprowadzi dialog z uczestnikami na temat roli reżyserów w komercyjnym kinie meksykańskim.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *