Falco wygrywa Międzynarodową Emmy


Seria „Falco” zdobyła nagrodę International Emmy w kategorii Najlepszy program w języku innym niż angielski w Primetime American.


Serial telewizyjny Falco , zrealizowany i wyprodukowany w Meksyku, zdobył nagrodę Emmy za najlepszy program w języku innym niż angielski w Stanach Zjednoczonych.

Na podstawie niemieckiego serialu The Last Cop , Falco opowiada historię Alejandro Falco ( Michel Brown ), funkcjonariusza policji sądowej, który zapadł w śpiączkę po zastrzeleniu podczas jednego z jego dochodzeń.

Dwadzieścia trzy lata później agent budzi się i stwierdza, że ​​jego żona ( Marina de Tavira ) nawiązała związek z innym mężczyzną; jego córka wyrosła i przeprowadziła się do innego kraju, a jego partner ( Enrique Arreola ) wstąpił do ważnego dowództwa policji.

Teraz, w środku pogrążonego w rozpaczy Meksyku, Falco musi wrócić do akcji i zbadać, kto był tym, który zaatakował go w latach dziewięćdziesiątych.

Karina Gidi ; Hoze Meléndez ; Mauricio García Lozano ; Danae Reynaud ; Juan Carlos Colombo i Fátima Molina również biorą udział w serialu w reżyserii Ernesto Contreras i Julián de Tavira .Falco to druga produkcja z Meksyku, która ma Emmy w tej kategorii, po triumfie  Sr. Ávila z HBO , w 2017 roku.

Pierwszy sezon Falco jest dostępny w Prime Video.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *