Eiza González otrzyma nagrodę International Star Award


Aktorka zostanie wyróżniona na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Los Cabos za jej wkład w zwiększenie widoczności Latynosów w kinie światowym


Aktorka, piosenkarka i modelka Eiza González, która wyłoniła się z szeregów Televisy jako świeża twarz w telenowelach, przyjechała na Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Los Cabos, aby zyskać uznanie za jej wkład w zwiększenie widoczności Latynosów w Światowe kino.

Nagroda International Star Award została wręczona, 16 listopada, podczas ceremonii zakończenia spotkania filmowego.

González jest obecnie uważana za jedną z najbardziej wpływowych kobiet meksykańskich i latynoskich na świecie, z solidną karierą i wyraźnym wzrostem na arenie międzynarodowej, zarówno na dużym ekranie, jak i w telewizji. Od 2016 r. magazyn „Variety” wyróżnia go jako jedną z 10 postaci latynoskich, o których nie należy zapominać, po debiucie w amerykańskim serialu telewizyjnym „From Dusk Till Dawn” Roberta Rodrígueza.

Po udziale w filmie „Baby Driver” w reżyserii Edgara Wrighta (nominowanym do trzech Oscarów) Eiza osiągnęła to, czego wielu pragnie: została rozpoznana przez krytyków, gildię i amerykańską publiczność.

W ostatnich latach Eiza brała udział w wielu projektach, w tym w „ Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw ” z gwiazdami kalibru Dwayne Johnson i Jasona Stathama; a także „Alita: Battle


Co nadchodzi

Jeśli przeszłość i teraźniejszość były dobre, najlepsze jest tuż za rogiem dla aktorki. W przyszłym roku Eiza wystąpi w „Bloodshot” z Vinem Dieslem „Godzilla vs. Kong ”z Alexandrem Skarsgardem i Millie Bobby Brown oraz„ I Care A Lot ”z Rosamund Pike i Peterem Dinklage.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *