Dulce Maria wypowiada się przeciwko aborcji


Dulce Maria zajęła radykalne stanowisko w sprawie przerwania ciąży lub nie. Co exRBD sądzi o kontrowersyjnej kwestii aborcji? 

Dyskusja na temat aborcji jest codziennością w różnych krajach świata. Są tacy, którzy popierają decyzję o przerwaniu ciąży lub nie. Niektóre celebrytki nie zawahały się zająć jasnego stanowiska w tym względzie, jak uczyniła to Dulce Maria , który wypowiedział się przeciwko aborcji i obecnie bierze udział w kampanii o nazwie „Życie przed nami ( La vida por delante )”.

„Jestem za życiem i odrzucam aborcję”, ostrzegła Dulce María  dla meksykańskiej agencji informacyjnej Notimex . „Myślę, że wszyscy mamy misję, a jeśli nie dadzą sobie szansy na rywalizację, skąd będziesz wiedział, z jakimi wyzwaniami musiałeś się zmierzyć?”


Słodka maryja
Victor Chavez / WireImage

Dzięki tej inicjatywie była członkini RBD miała okazję podejść do kobiet z nieplanowanymi ciążami i przedyskutować ten problem. Uważa, że ​​informacja jest najlepszym narzędziem do „podjęcia tak ważnej decyzji, ponieważ mówi się o życiu”. Ponadto program ten pomaga również kobietom z planowanym macierzyństwem w utrzymaniu godnej pracy.


Dulce María y su novio Paco Alvarez
Mezcalent

Aktorka poślubiła swojego chłopaka Paco Álvareza i marzy o byciu matką, być może z tego powodu ta szczególna sprawa wydaje się bardzo ważna, ponieważ uważa, że ​​posiadanie dziecka jest jednym z najwspanialszych etapów małżeństwa.

„Jestem podekscytowana. To coś, co jako kobieta i osoba chcę robić [zostać matką]” – dodał. „To, co mnie ekscytuje [w związku z ich ślubem ], to posiadanie partnera, z którym mogę się dzielić i wspierać w dobrych i złych czasach, ponieważ taka jest intencja małżeństwa”.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *