shakira fot. youtube

Ci, którzy zamknęli drzwi do muzyki po hiszpańsku, przegrali bitwę: Shakira


Kolumbijka była bardzo zadowolona z dobrej zabawy muzyki latynoskiej


Shakira ma bardzo intensywny rok 2020, co podkreśla koncert, który zaoferuje z Jennifer Lopez w Super Bowl, gdzie będzie reprezentowała „Latynosów, którzy przechodzą bardzo poważne trudności w Stanach Zjednoczonych i poza nimi, ale którzy mogą się tam bronić dzięki ich kulturze z podniesionymi głowami ”.

W wywiadzie dla Efe kolumbijska była bardzo zadowolona z dobrej zabawy muzyki latynoskiej, „ponieważ oznacza to, że ci, którzy kontrolowali wrota i nie pozwolili muzyce w języku hiszpańskim wyjść, przegrali bitwę”.

„Kiedy zaczynałam w Kolumbii, nie było nawet sceny dla lokalnych artystów popowych – przypomniała sobie – a w Stanach Zjednoczonych trudno było wejść, ponieważ byli programiści radiowi, którzy po prostu nie mieli ochoty włączać muzyki hiszpańskiej. ”

pokonała te bariery i wiele innych, jak sama mówi w dokumencie „  in Concert: El Dorado World Tour” , w którym nie tylko przekazuje energię, która była na scenie podczas ostatniej trasy, ale także pokazuje, to co jest za kulisami

„To była dla mnie bardzo ważna trasa, ponieważ była to pierwsza, którą zrobiłam po byciu matką, a także dlatego, że zbiegła się z jedną z najciemniejszych chwil w mojej karierze” – powiedziała, odnosząc się do choroby strun głosowych, która go zmusiła ją do przełożenia trasy.

Dokument pokazuje tę chwilę tak mocno, a także przyjemność powrotu na scenę i spotkania się z publicznością po przezwyciężeniu choroby.

„Ten dokument jest hołdem dla lojalności moich odbiorców, którzy są prawdziwymi bohaterami trasy i filmu” – mówi.Ponadto film zanurza się na zapleczu i zbiera sceny z przygotowań do pokazu, w którym pracuje ogromna ilość ludzi.

„Moi fani wiedzą, że kontroluję wszystko, ale tutaj widzą to jeszcze wyraźniej, ponieważ moja obsesja może pójść bardzo daleko” – przyznała ze śmiechem.

W dokumencie jest także obecny jej partner, piłkarz Barçy Gerard Piqué i ich dwoje dzieci, które pojawiają się w kilku scenach i o których mówi z wielką sympatią, ponieważ – podkreśla – „były istotną częścią mojego powrotu do zdrowia, kiedy straciłam głos i napadły mnie wątpliwości, czy mogę jeszcze raz zaśpiewać. ”

„Próba normalizacji życia rodzinnego jest trudna” – przyznaje. „Trudno jest sprawić, by dzieci zrozumiały, że wszystko, co otacza sławnych ludzi, nie jest dokładnie tym, z czego się składa. To jedno z największych wyzwań, jakie mamy jako rodzice ”.

Shakira mówi w filmie o trudnościach łączenia roli matki z rolą gwiazdy muzyki i przyznaje, że „bycie matką bardzo ją przyciąga”, ale nie opuści muzyki, ponieważ relacje z publicznością są również bardzo ważna częścią jej życia.

Dobry pokaz to wiele projektów, które ma na najbliższe miesiące: pierwszy występ w Pucharze Davisa z Camilo i Pedro Capó.

ogłasza się „sfrustrowaną tenisistką” i miłośniczką „tych wydarzeń sportowych, w których jest tyle energii”, więc czuje się „szczęśliwa”, że może zagrać przed wielkim finałem w niedzielę, 24 listopada.

„Komponuje nową muzykę i studiuje nowe style taneczne”, jak zapowiada ta pełna energii artystka, która ma „wiele niespodzianek” na 2020 rok.


przez GIPHY

Udostępnij

Zostaw odpowiedź