Christian Serratos jako Selena Quintanilla w nowej serii Netflix


Produkcja rozpoczęła się w zeszłym miesiącu; w pierwszej części obejmie sześć odcinków


Netflix ujawnił, że aktorka Christian Serratos ożywi legendarną piosenkarkę Selenę Quintanilla w filmie „ Selena: La serie”. To oryginalna produkcja, którą zaczęto kręcić w październiku ubiegłego roku.

Według internetowej platformy rozrywkowej serial będzie składał się z sześciu odcinków trwających godzinę. 

Jest to historia, która podąża za autorką „ No me Queda Más”, gdy dorasta, kiedy jej marzenia się spełniają i następują wszystkie bolesne decyzje, które ona i jej rodzina musieli podjąć.

„Selena jest inspirującą postacią, która przeskoczyła pokolenia. W Campanario zawsze wiedzieliśmy, że w tej serii bardzo ważne było znalezienie aktorów o odpowiednim połączeniu talentu, charyzmy i pasji, aby uhonorować dziedzictwo Seleny i historię jej rodziny ”- powiedział Jaime Dávila, prezes i współzałożyciel Campanario Entertainment .


przez GIPHY


„Nasza reżyserka castingu, Carla Hool i jej zespół, znalazły niesamowitą obsadę reprezentującą rodzinę Quintanilla i jesteśmy pewni, że fani na całym świecie po raz kolejny zostaną urzeczeni niesamowitym życiem Seleny” – dodał.

Gabriel Chavarria będzie odpowiedzialny za grę AB Quintanilla, starszego brata piosenkarki i producenta muzycznego zespołu. 

Ponadto Ricardo Chavira zostaje dodany do obsady jako ojciec Seleny; Noemí González, jako siostra i najlepsza przyjaciółka piosenkarki; Seida López będzie matką, a Madison Taylor Baez jako Selena gdy była dzieckiem. 

Selena Quintanilla była teksańską piosenkarką z pochodzenia meksykanką uznaną za jedną z najistotniejszych postaci rodzaju cumbia, tex-mex , ranchera i ballady. Media wymieniły ją jako „Meksykańską Madonnę”, ponieważ miała duży wpływ nie tylko na muzykę latynoską.  


przez GIPHY


Została zamordowana 31 marca 1995 r., Kiedy miała zaledwie 23 lata, przez prezeskę jej fanklubu, Yolandę Saldivar. 

Po raz pierwszy życie Seleny pokazano na dużym ekranie w 1997 roku wraz z filmem „Selena” granym przez Jennifer Lopez, w którym jej najbardziej znane hity były pokazywane: „Amor Prohibido”, „Como una flor” czy „El chico del apartamento 512”


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *