anahi fot. Instagram

Anahí pokazuje swój brzuch pełen miłości


bardzo cieszy się z ciąży


 Anahí Puente bardzo cieszy się z ciąży i pokazuje to zdjęcie udostępnione przez aktorkę telenoweli „Rebelde” na jej koncie na Instagramie, gdzie pokazuje brzuch.

Młodej mamy serce otoczyło miłością nienarodzone . Pępek otoczyła niebieskim sercem i pokazuje go swojemu małemu Manuelowi, który siedzi z otwartymi ramionami obok misia.

Kilka tygodni temu ogłoszono, że „ Emiliano ” będzie imieniem następnego dziecka po małym Manu , pierworodnym piosenkarki z jej mężem, byłym gubernatorem Chiapas, Manuelem Velasco Coello.

Wiadomość ta została podana w klipie, w którym Meksykanka pyta swojego syna, które z wymówionych przez nich imion jest jego ulubionym, na które udziela odpowiedzi. „Manu będzie miał na zawsze swojego najlepszego przyjaciela, a ja będę miała szczęście być jego matką!”, napisała kilka dni temu młoda matka (36 lat) w filmie, w którym mówi o nowym członku rodziny.

Wiele twarzy miłości, serc i przesłań pełnych miłości to te, które Anahí pokazywała na swoim koncie na Instagramie, a także słowa „kocham ich tak bardzo” i „piękno”.

Pod koniec października podzieliła się w swoich sieciach społecznościowymi, że jest w ciąży po raz drugi. Najpierw powiedziała to w czasopiśmie, a następnie przez kilka zdjęć, na których widać jej małego Manuela, urodzonego w styczniu 2017 r., z USG. Anahí i wzięli ślub pod koniec kwietnia 2015 r. w spokojnym otoczeniu.

Udostępnij
Sprawdź także  Anahí nagrywa samouczek tworzenia enfrijoladas i mamy wiral

Zostaw odpowiedź