Álvaro Morte ucieka od„El Profesore” z „Domu z papieru”


Aktor występuje w nowej serii „El embarcadero”


Aktor Álvaro Morte próbuje uciec przed projektami, w których postacie są podobne do tej „El profesore”, którą gra w „ La casa de papel”.

Dlatego, aby zagrać w historii „ El embarcadero ”, wyzwaniem było rozstanie się z tą kreacją.

„Jednym z naszych celów było całkowite uwolnienie go; stał się ikoną i są chwile, kiedy trudno się od tego oddzielić” – powiedział Morte podczas konferencji prasowej podczas prezentacji „ El embarcadero ”.

„Byliśmy bardzo świadomi powiedzenia „ nie, to może być związane z nauczycielem ”.

W tym spektaklu, aktor gra Oscara, mężczyznę zakochanego w dwóch kobietach – jego żonie i kochance .

We współpracy z Irene Arcos i Verónicą Sánchez romantyczny thriller twórców „La casa de papel” – Esther Martínez Lobato i Alex Pina – bada temat poliamorii.

„Myślę, że nadchodzą nowe generacje z innym rodzajem czipów. Rozmawiasz z młodymi ludźmi i doskonale rozumieją, że poliamoria jest czymś, co istnieje, jest normalne i że możesz kochać więcej niż jedną osobę na raz”. powiedział Morte.

„Rozmawiając z najmłodszymi, zauważam, że przychodzą bez tego ciężaru, który mieliśmy, powiedzmy żydzi i chrześcijanie, z poczuciem winy, że jeśli kochasz więcej niż jedną osobę naraz, to wszystko jest potępione”.

Ponadto jednym z głównych punktów jest to, że daje ona możliwość pokazania prawdziwych kobiet, które nie są idealne i muszą zmierzyć się z różnymi sytuacjami.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *