Spójrz na pierwszy plakat ‚Doblemente embarazada’ z Maite Perroni


Maite Perroni występuje na pierwszym plakacie komedii „ Doblemente embarazada ”, pierwszym filmie jako reżyser, Koko Stambuka.


Niecały rok po swoim ostatnim udziale na dużym ekranie z Dibujando el cielo  (2018) aktorka i piosenkarka Maite Perroni powróci do kina z komedią  Doblemente embarazada (2019), pierwszą operą artysty Koko Stambuk .

W filmie Perroni gra Cristinę, atrakcyjną kobietę, która odkrywa, że ​​jest w ciąży kilka dni po ślubie. Chociaż sytuacja normalnie byłaby postrzegana jako błogosławieństwo małżeństwa, wiadomość spada do Cristiny jak wiadro zimnej wody, ponieważ nie wie, kim mógłby być ojciec.

Do wyboru są Javier ( Gustavo Egelhaaf ), jej czuły mąż i Felipe ( Matías Novoa ), jej były, z którym miała szalone spotkanie na wieczorze panieńskim. Verónica Jaspeado uzupełnia kwartet filmu.

Należy zauważyć, że jest to pierwszy film jako reżyser Stambuk , który jest również partnerem Perroni. Artysta, znany ze swojego przeboju „  Valiente ” pod koniec ostatniej dekady, również pomógł w opracowaniu scenariusza.

Oto pierwszy plakat  Doblemente embarazada  :


plakat podwójnie w ciąży
Corazón Films


Premiera będzie miała miejsce w meksykańskich kinach 20 grudnia 2019 r.

Niedługo potem, w połowie 2020 roku, ukaże się peruwiańska wersja opowieści z udziałem Carolina Cano .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *