Ricky Martin ogłasza narodziny swojego czwartego dziecka


Portorykańczyk udostępnia zdjęcie noworodka, Renn Martin-Josef


Portorykański piosenkarz Ricky Martin ogłosił narodziny swojego czwartego dziecka, syna o imieniu Renn Martin – Yosef, którego będzie wychowywać wraz z mężem, malarzem Jwanem Josefem, którego poślubił po około dwóch latach randek.

Ricky Martín powiedział, że po raz czwarty zostanie ojcem podczas kolacji kampanii na rzecz praw człowieka, która odbyła się pod koniec września. Podczas przemówienia na ceremonii piosenkarz powiedział, że jego dzieci Matteo, Valentino i Lucia były jego inspiracją: „Nadchodzi kolejne, jesteśmy w ciąży”, powiedział tłumacz La Mordidita i María.Na zdjęciu udostępnionym na jego oficjalnym koncie na Instagramie Ricky pozuje z mężem i noworodkiem, które trzyma w ramionach .


View this post on Instagram

Nuestro hijo Renn Martin-Yosef ha nacido. #elbebéhanacido

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on


Po ogłoszeniu artysty osobistości, takie jak aktor Miguel Ángel Silvestre, Luis Fonsi i dyrygent Montserrat Oliver pogratulowali piosenkarzowi, któremu udało się połączyć jego oblicze ojca z karierą artystyczną.

31 grudnia 2018 r. piosenkarz podzielił się tym samym na swoim koncie na Instagramie, kiedy po raz trzeci został ojcem, dziewczyny Lucii Martin-Yosef, z którą powiedział, że ​​z radością rozpoczyna rok 2019 obok swojego męża .

Ricky Martin został ojcem po raz pierwszy w 2008 roku dzięki surogatce. Tak narodziły się jego dzieci Matteo i Valentino, którzy obecnie mają 11 lat.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *