Prochy José José są pochowane obok jego matki we francuskim Panteonie


Ciało „Księcia pieśni” są rozrzucone w złotej trumnie


Po ponad tygodniu od śmierci José José w mieście Miami połowa jego prochów spoczywa już obok jego matki Margarity Ortiz Pensado, jak mówią, tak właśnie chciał.

Na mocy jego ostatniej woli, przynajmniej tak zapewniają jego synowie José Joel, Marysol i jego była żona Anel, że jego życzeniem było, aby rozsypać jego szczątki w pozłacanej trumnie, pozostałości „Księcia Pieśni”.

Odkąd dotarł do swojej ostatniej siedziby, karawan został przyjęty przez tysiące ludzi, którzy wiwatowali i rzucali białe róże po przejściu procesji dopóki nie dotarli do miejsca, w którym został pochowany.


Notimex / G. Durán

Ludzie płaczący, klaszczący i rodzina José Rómulo Sosa Ortiza, jego prawdziwe imię, czekające na zejście trumny do mogiły nie przestawali śpiewać „El triste” , który jest jednym z najczęściej słyszanych utworów w ostatnich dniach na różnych platformach streamingowych. Kompozycje kwiatowe, korony białych i żółtych róż obramowały miejsce, w którym już spoczywa w pokoju.

Na koniec media zwróciły się do José Joela, Marysola i Anela, jednak tym razem nie chcieli rozmawiać i przeszli do ciężarówki, która zabrała ich z powrotem do domu.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź