Pierwsze zdjęcia z 'Médicos, Línea de vida' od Univision


Obejrzyj pierwsze filmy promocyjne nowej powieści Televisy z Livią Brito i Danielem Arenasem.


Daniel Arenas i Livia Brito są gotowi do podjęcia wyzwania jako bohaterowie z Médicos, Línea de vida , ambitnej nowej gwiezdnej serii Televisy, producenta Jose Alberto Castro , odpowiedzialnego za sukcesy telenowel tj.  Por amar sin leyLa que no podía amar i Teresa.

Fikcja, w której wystąpią także Grettell Valdez , Carlos de la Mota , Mauricio Henao , Osvaldo de León i José Elías Moreno , będzie miała premierę w Meksyku, gdzie rozpocznie nadawanie od poniedziałku 11 listopada.

Nieco ponad trzy tygodnie przed premierą tej pierwszej długo wyczekiwanej historii, która zanurzy nas w ekscytujący świat lekarzy, jest już na antenie film promujący.

„To przychodzi ze wszystkimi panami. Zaczęło się odliczanie do  Médicos . Cóż za wspaniały zespół. Dzięki Bogu”, podekscytował się Arenas za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych.„Podekscytowany jest mało. Przygotuj się, wiem, że to pokochasz” – powiedziała wenezuelska Scarlet Gruber , która jest także częścią obsady serialu telewizyjnego.Seria podąża za historią grupy wiodących specjalistów, którzy borykają się z najbardziej złożonymi przypadkami klinicznymi, próbując leczyć rany własnego życia.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *