Operación pacífico, nowa superseria Telemundo


Poznaj bohaterów nowej gwiezdnej fikcji hiszpańskojęzycznej sieci


Superserie obiecują, że będą kontynuować pracę w najlepszym czasie Telemundo. Hiszpańskojęzyczna sieć oficjalnie ogłosiła rozpoczęcie nagrań  Operación Pacífico  , jednej z nowych i ambitnych serii w pierwszym kwartale przyszłego roku, który obiecuje powtórzyć sukces  El señor de los cielos.

Historia, która zaczęła się kształtować kilka miesięcy temu w Kolumbii, oznacza powrót do hiszpańskojęzycznej telewizji kolumbijskiej aktorki Majidy Issy , która przez trzy sezony dała życie „la diabla” w udanej telenoweli Sin senos sí hay paraíso .

„Panie i panowie! Ta historia jest absolutnie piękna, głęboka, oszałamiająca, ekscytująca, szokująca… Już teraz chcemy ci wszystko powiedzieć”, powiedziała niedawno 38-letnia aktorka za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych.Aktorka podzieli się sceną w tej nowej superserii e z meksykańskim aktorem Markiem Tacherem , który dał życie Alejandro Alcalá w drugim sezonie La Reina del Sur .

„Początek nowej przygody. Świetni towarzysze i wyjątkowa historia. Przepraszam za triumf. Nie możesz tego przegapić” – napisał meksykański aktor.Wiodącym trójkątem tej historii jest wenezuelski aktor Luciano D’Alessandro , który dał życie Romanowi w udanej telenoweli Mi gorda bella .

„2020 roku na Telemundo nadchodzi świetny projekt” – powiedział Alessandro na Instagramie.Operación pacífico  , w której wystąpi także Johanna Fadul , która dała życie córce La Diabli w udanej telenoweli Telemundo  Sin senos sí hay paraíso , opowiada historię Amalii Ortegi (Majida), wiodącej i genialnej agentki federalnej tajnej jednostki dochodzeniowej policji krajowej, której misją i osobistym celem jest schwytanie „El Guapo”, jednego z ostatnich handlarzy narkotyków na północnej granicy Meksyku.

Aby to osiągnąć, Amalia musi infiltrować nie tylko sieci zajmujące się handlem narkotykami, ale także sieci korupcyjne o najwyższym poziomie władzy w swoim kraju, grając własnym życiem i życiem swojej rodziny.

Będzie miała swoją premierę w przyszłym roku na Telemundo.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *