Nowy projekt Mario Casas dla Netflix


wystąpi w thrillerze psychologicznym w reżyserii Carlesa Torrasa


Mario Casas ma już dla siebie nowy projekt z zupełnie innym wyzwaniem: „ ’El practicante  ”, nowy dla Netflix, wyreżyserowany przez Carles Torras (Callback, Open 24h, Trash, Jovenes).

jest thrillerem psychologicznym kręconym już w różnych miejscach w Katalonii, takich jak Barcelona, ​​Badalona i Lleida, a jego kręcenie będzie kontynuowane przez kolejne dwa tygodnie.

Obsadę uzupełniają Deborah François, , , ,  i .


Film „mieszanych uczuć” dla widza

Według samego reżysera film „wywoła u widza mieszane uczucia, wewnętrzną debatę, z której nikt nie pozostanie bez szwanku”.

Ale także, dzięki nowej roli Mario Casasa, publiczność odkryje „bezprecedensowy aspekt w nim, w zapisie, w którym nie są przyzwyczajeni go widzieć. Widz będzie cieszyć się tandemem stworzonym przez niego i Déborah François, jedną z najlepszych interpretacji tego roku. ”- mówi. 

Po rozpoczęciu kręcenia filmu Miguel Ruz, producent filmu, wyznał swoje uczucia, gdy zobaczył aktora Mario: „Drugiego dnia kręcenia, patrząc na monitor, zdałem sobie sprawę, że Mario został już Aniołem”.

To będzie „ '

Ángel () pracuje jako technik ratownictwa medycznego na pokładzie karetki pogotowia. Po poważnym wypadku jego życie z Vane (Déborah François) zaczyna się rozpadać.

Z obsesją na punkcie myśli, że jest niewierna, zamieni życie w piekło, z którego trudno będzie uciec

Udostępnij
Sprawdź także  Tak Guillermo del Toro zareagował na swoje cztery nominacje do Oscara 2022

Powiązane posty

Jeden komentarz

Zostaw odpowiedź