Maluma zapowiada koncerty – w lutym w Polsce


Kolumbijczyk zaprezentuje swój album 11:11


Nie ma wątpliwości, że Maluma stał się jedną z największych gwiazd na rynku przemysłu latynoskiego. Jego piosenki podróżowały po każdym zakątku planety i zachwycił każdego, kto je usłyszał.

Maluma zapowiedziała nową wizytę w naszym kraju, podczas której będzie oferować swoje utwory na żywo.

Zgadza się Piosenkarz wystąpi na TAURON Arena Kraków 28 lutego 2020 r. z repertuarem muzycznym z najnowszej płyty, aby rozpalić swoją publiczność.

Maluma ma godną pozazdroszczenia karierę zawodową. Nie tylko udało mu się umieścić swoje piosenki na szczycie międzynarodowych rankingów, ale został również wyróżniony godnymi nagrodami. W 2018 roku wygrał Latin GRAMMY za najlepszy współczesny popowy wokalny album.

Autor Qué Pena stał się również jednym z najczęściej obserwowanych artystów w sieciach społecznościowych, ponieważ ma ponad 23 miliony obserwujących na Facebooku , 6 milionów na Twitterze i, 46 milionów na Instagramie . 

Oferowanie muzyki na żywo i odniesienie sukcesu jest wyzwaniem dla piosenkarza. Jego poprzednia międzynarodowa trasa koncertowa Maluma World Tour sprzedała ponad milion biletów na całym świecie, dzięki czemu Kolumbijczyk jest najlepiej sprzedającym się latynoskim artystą.

Zdobądź swój bilet na 11:11 World Tour!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *